f ¦więty Krzysztof na motocyklu? : robocze Różne rzeczy : Radio Merkury Poznań :: 2021
  Następne na antenie:
   01.00 - Pogoda
        00:14:11 | poniedziałek | 27.09.2021 | imieniny: Kosmy i Damiana
 
¦więty Krzysztof na motocyklu? : robocze Różne rzeczy : Radio Merkury Poznań :: 2021


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
pi±tek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
pi±tek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych DĽwięków
pi±tek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-07-19 15:59

¦więty Krzysztof na motocyklu?

¦więty Krzysztof na motocyklu? Dlaczego nie! Wszak to on wła¶nie jest patronem kierowców i podróżuj±cych. Obraz ¦więtego Krzysztofa we współczesnym wydaniu od niedzieli będzie wisieć w ko¶ciele parafialnym w Gułtowach. Pomysłodawca jest ksi±dz Eda Jaworski zapalony motocyklista, który wraz z koleg± z klubu SHARKS - Robertem "Robusiem" go¶cił u nas w studiu.Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Kalina Olejniczak rozmawia z ks. Ed± Jaworskim:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dĽwiękowych, materiałów filmowych w cało¶ci lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczaj±cy poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prze¶lij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: PvszZUBneCdF
Dnia: 2013-02-03 10:55:55 Całą blacharkę klepał (a właściwie to walcwoał na kole angielskim) facet z Klasykmanii. Dla mnie jest on mistrzem świata! Szajba już po pierwszej wizycie u niego był spokojny o efekt. Facet czyta w myślach i robi wszystko dokładnie co do milimetra zgodnie z planem. Jak zobaczyłem tę lampę to nie mogłem uwierzyć, że to rękodzieło!Gość podobno skończył studia na politechnice, ale woli klepać aluminium. Po ukończeniu studif3w pojechał do Wielkiej Brytanii i tam przez kilka lat, na własny koszt, był czeladnikiem u jakiegoś mistrza rzemiosła. Zastanawiam się czy przypadkiem uczeń nie przerf3sł mistrza
Radio Merkury nie odpowiada za tre¶ć zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegaj±c sobie jednocze¶nie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net