f Boiska pod prądem. Gmina zapłaci... : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   06.00 - Wiadomości + pogoda
        05:33:23 | poniedziałek | 20.01.2020 | imieniny: Fabiana i Sebastiana
 
Boiska pod prądem. Gmina zapłaci... : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-17 16:27

Boiska pod prądem. Gmina zapłaci...

Przy tego typu sprawach zawsze zadajemy sobie pytanie - kto za to odpowie, kto za to zapłaci? Tych pytań trudno nie postawić patrząc na to, co od kilku miesięcy dzieje się w Rakoniewicach. Miasto wybudowało bardzo drogie boiska pod linią energetyczną, a plac zabaw obok transformatora.

O tym absurdzie mówiliśmy już dwa razy. Powiemy o nim po raz trzeci, bo jak się dowiedzieliśmy usunięcie niebezpiecznych kabli będzie kosztowało ponad 170 tysięcy złotych!

Jak udało nam się jednak dowiedzieć, do podpisania porozumienia z Eneą miało już dojść dwa tygodnie temu. Burmistrz Rakoniewic był nawet w tej sprawie w Poznaniu. Umowy nie udało się jednak wtedy zawrzeć. Dlaczego? Nie wiadomo. Rzecznik prasowy poznańskiej ENEI był nieuchwytny.

fot. Krzysztof Sadowski/Radio Merkury


Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Po raz trzeci w tej samej sprawie w Rakoniewicach był Krzysztof Sadowski:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: Linda
Dnia: 2020-01-14 12:14:22 JAK UZYSKAŁEM MÓJ POŻYCZKĘ Z TEJ WIELKIEJ FIRMY Witajcie moi drodzy ludzie, jestem Linda McDonald, obecnie mieszkająca w Austin Texas w USA. W tej chwili jestem wdową z trójką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej w kwietniu 2018 r. I musiałem refinansować i opłacić rachunki. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mi kredytu, nie daj się zwieść tym oszustom, którzy nazywają ich pożyczkodawcami, wszyscy są oszustwem, wszystko czego chcą to twoje pieniądze i dobrze ich nie słyszysz, oni zrobili mi to dwa razy, zanim spotkałem pana Davida Wilsona. Najciekawsze jest to, że moja pożyczka została przekazana mi w ciągu 74 godzin, więc radzę skontaktować się z panem Davidem, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki i masz pewność, że możesz go spłacić na czas, możesz skontaktować się z nim przez e-mail ……… ; (davidwilsonloancomp any4@gmail.com) Brak kontroli kredytowej, brak podpisu z jedynie 2% oprocentowaniem, lepsze plany spłat i harmonogram, jeśli musisz skontaktować się z dowolną firmą w sprawie zabezpieczenia pożyczki bez zabezpieczenia, skontaktuj się z panem Davidem Wilsonem w sprawie pożyczki Oferują one wszelkiego rodzaju kategorie pożyczek Pożyczka krótkoterminowa (5_10 lat) Pożyczka długoterminowa (20_40) Pożyczka na media (10_20) Oferują pożyczki jak Pożyczka mieszkaniowa ............., Pożyczka biznesowa ........ Pożyczka dłużna ....... Pożyczka studencka .......... Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej Pożycz ka biznesowa ......., Pożyczka firmowa .............. itd E-mail .......... (davidwilsonloancomp any4@gmail.com) Jeś li chodzi o kryzys finansowy i pożyczkę, pożyczka finansowa Davida Wilsona jest miejscem, do którego należy się udać, proszę powiedz mu, że pani Linda McDonald kieruje tobą Powodzenia ... ....
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net