f Grzegorz Napieralski w dawnym PGR-e : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   22.00 - Wiadomości
        21:08:02 | wtorek | 07.07.2020 | imieniny: Cyryla i Metodego
 
Grzegorz Napieralski w dawnym PGR-e : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-17 17:13

Grzegorz Napieralski w dawnym PGR-e

Przejażdżka traktorem i krytyka ustawy - kandydat SLD na prezydenta Grzegorz Napieralski odwiedził gospodarstwo rolne w Uzarzewie koło Poznania. Napieralski wybrał gospodarstwo spółki pracowniczej po byłym PGR-e. Wsiadł do ciągnika rolniczego i pozował fotoreporterom siedząc w kabinie.

Skrytykował projekt ustawy o zmianie sposobu gospodarowania nieruchomościami Skarbu Państwa. Jego zdaniem, PSL przygotowało ustawę, która może pozbawić pracy ludzi z takich przedsiębiorstw, jak to w Uzarzewie. Według posłów Lewicy zgodnie z zapisami nowej ustawy, zniknie możliwość dzierżawy, a spółki pracownicze dzierżawią grunty i obiekty od Skarbu Państwa.

Napieralski powiedział, że jest zadowolony ze swojej kampanii. Jego zdaniem SLD pokazał, ze zajmuje się konkretami i jest skuteczny. Przyznał, że ma żal do Włodzimierza Cimoszewicza za udzielenie poparcia Bronisławowi Komorowskiemu.

Kandydat SLD pojechał z Poznania do Warszawy. Zapowiedział występy taneczne na spotkaniu ze swoimi sympatykami.
fot. Jacek Kosiak/Radio Merkury


Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

W podpoznańskim Uzarzewie był Jacek Kosiak:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: hetman
Dnia: 2010-06-17 16:48:50 Towarzyszu Napieralski ! Proponuję następna fotę z flaszką w dłoni,gumiakach i waciaku.Tradycji stanie się zadość. Jesteśmy z wami !
Dodał: łeeeeeeeeeee
Dnia: 2010-06-17 20:25:59 napier/alski się sam przyznał w tiwi,że prawa jazdy nie ma.obciach trochę kandydacie , młody, a taki ...leniwy?
Dodał: zJKWTAZDwTUx
Dnia: 2014-07-22 05:31:35 Hi Ian,Thanks for your great post. I love hearing about how other pelope talk about introducing & choosing symbols. I think your activity with your his-tree' man is a great example of how we can map meaning' onto anything. I guarantee that every person who reads your blog won't be able to look at a man beside a tree the same way again. It's so important for us to remember that with enough models and learning opportunities that we are the ones that have to power to make symbols have meaning for the pelope that we support.Jess
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net