f OKFA - święto filmu w Koninie : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   03.00 - Pogoda
        02:55:33 | sobota | 18.01.2020 | imieniny: Piotra i Małgorzaty
 
OKFA - święto filmu w Koninie : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-17 10:15

OKFA - święto filmu w Koninie

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie zaprasza na Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych Imienia Profesora Henryka Kluby. Do niedzieli w Domu Kultury Oskard oglądać będzie można produkcje twórców z całego kraju.

W tym roku obrazy oceniać będą m.in. redaktor naczelny miesięcznika "Kino", autor, redaktor i tłumacz książek o filmie - Andrzej Kołodyński oraz reżyser, scenarzysta, członek Europejskiej Akademii Filmowej - Sławomir Fabicki. OKFA to także imprezy towarzyszące. Atrakcjami konkursu będą projekcja jednego z pierwszych horrorów w historii kina "Nosferatu - symfonia grozy" z muzyką na żywo w wykonaniu Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Rafała Rozmusa oraz koncert Macieja Maleńczuka "Psychodancing".


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: Dobson
Dnia: 2019-03-27 10:43:42 Czy potrzebujesz finansowania osobistego i biznesowego lub inwestycyjnego, bez stresu i szybkiej zgody? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś, ponieważ obecnie oferujemy kredyty o doskonałej stopie procentowej na poziomie 3%. Nasze finanse są bezpieczne i bezpieczne. Szczęście naszych klientów jest naszą siłą. pożyczki w wysokości 5 000 € - 1 000 000 EUR USD i funty, dostępne teraz to pożyczki dla firm, osób prywatnych, domów, podróży i studentów itd. Więcej informacji na e-mail kontakt: dobsonquickloan@gmai l.com
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net