f Morawiecki: Stawiajmy na rozwój nauki : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   21.00 - Wiadomości
        20:37:38 | wtorek | 07.07.2020 | imieniny: Cyryla i Metodego
 
Morawiecki: Stawiajmy na rozwój nauki : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-16 23:38

Morawiecki: Stawiajmy na rozwój nauki

Startuję, żeby przypomnieć o ideałach Solidarności Walczącej - deklaruje ubiegający się o urząd prezydenta Kornel Morawiecki. Były lider tej podziemnej organizacji przebywał wczoraj w Poznaniu na uroczystościach w pierwszą rocznicę śmierci, działacza Solidarności Walczącej Macieja Frankiewicza.

Problemy Polski wynikają z wad systemu Okrągłego Stołu - uważa Kornel Morawiecki - zdecydowany przeciwnik porozumienia sprzed 21 lat. "Zaczynamy to pomalutku zmieniać, stąd mój start w tych wyborach" - mówił Radiu Merkury Kornel Morawiecki. Jego zdaniem szansą Polski powinien być udział w globalizacji i rozwoju nauki.

Morawiecki z zawodu jest fizykiem. Mieszka we Wrocławiu. W latach osiemdziesiątych był najdłużej ukrywającym się i jednym z najbardziej poszukiwanych działaczy opozycji.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: Włodek z Grunwaldu
Dnia: 2010-06-17 12:54:52 Chwała, że walczyli, ale dużo nie zrobili. Bez okrągłego stołu zapewne nie byłoby wielu afer i problemów. Ale wolności też do dziś mogłoby nie być. A my Polacy nie czekaliśmy na Godota, tylko wykorzystaliśmy demokratyczną szansę.
Dodał: hetman
Dnia: 2010-06-17 14:16:13 Przestań się Kornel ośmieszać.Dzielicie się i naparzacie jak komórki jajowe. Solidarność,solidarn ość walcząca,solidarność 80,solidarność ri. Przerost formy nad treścią. Weż się człowieku za jakąś pożyteczną robotę. Koryto nie dla ciebie...
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net