f Co słychać na Mundialu? : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   13.30 - Tytuł tygodnia: KLIKNIJ
        13:05:30 | wtorek | 28.01.2020 | imieniny: Walerego i Radomira
 
Co słychać na Mundialu? : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-16 16:57

Co słychać na Mundialu?

Co słychać na Mundialu w RPA? Wprawdzie nie ma tam reprezentacji Polski, ale prawdziwi fani futbolu i tak żyją piłkarskim świętem. O tym, co dzieje się w Republice Południowej Afryki opowie nam Olaf Olgiati. Jest pół-Włochem i pół-Polakiem, a ściślej poznaniakiem z Łazarza, który mieszka w RPA. Na co dzień kibicuje Lechowi i Milanowi, a na mistrzostwach trzyma kciuki za Italię. I oczywiście chodzi na mecze.Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Z Olafem Olgiatim rozmawiał Grzegorz Hałasik:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: test
Dnia: 2013-03-20 22:46:07 test
Dodał: monika
Dnia: 2020-01-26 21:36:32 nazywam się monika lezka z polski. Chciałbym podziękować Panu Szczerze Benzoes, który pomógł mi uzyskać pożyczkę. Przez ostatnie trzy miesiące szukałem pożyczki na uregulowanie moich długów. Każdy, kogo spotkałem, został oszukany i wziął moje pieniądze, aż w końcu spotkałem Pana Szczera. Mógł mi pożyczyć 20 000 $. On też może ci pomóc. Pomógł też kilku moim kolegom. Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, wyślij wiadomość e-mail do jego firmy: szczerzebenzoes10@gm ail.com Myślę, że może ci pomóc. Skontaktuj się z nim, by mi pomóc. Nie wie, że robię to, rozkładając na mnie jego dobrą wolę, ale dam ci opłatę, abym mógł pozbyć się oszustów, wystrzegać się podrabiaczy i skontaktować się z odpowiednią firmą pożyczkową. Oto jego słowa zachęty dla tych, którzy szukają legalnego i uczciwego prywatnego pożyczkodawcy.
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net