f Od 1 lipca tramwaje i autobusy rzadziej : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   05.00 - Pogoda
        04:06:57 | niedziela | 27.09.2020 | imieniny: Kosmy i Damiana
 
Od 1 lipca tramwaje i autobusy rzadziej : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-16 13:32

Od 1 lipca tramwaje i autobusy rzadziej

Od 1 lipca do 31 sierpnia w Poznaniu będzie obowiązywać letni rozkład jazdy MPK. Zarząd Transportu Miejskiego w przyszłym tygodniu poda jego szczegóły. Ale wiadomo, że autobusy i tramwaje, wzorem lat ubiegłych będą pojawiać się na przystankach rzadziej - co 15 minut.

Wicedyrektor Rafał Kupś zaznacza, że ZTM dokładnie analizuje poprzednie, wakacyjne rozkłady jazdy. Bierze też pod uwagę planowane remonty np. na ulicy Pułaskiego. Na pewno nie zniknie dodatkowa linia 26 z trasy Szybkiego Tramwaju, a inne, które prowadzą do miejsc wypoczynkowych będą nawet przedłużane.

Zdaniem Kupsia nie ma jednak powodów by, nie ograniczyć rozkładu jazdy na wakacje, ponieważ w ubiegłym roku, nawet w godzinach szczytów komunikacyjnych pojazdy nie były zatłoczone.


Dodaj swój komentarz:

Tresc
Podpis  

UWAGA! Wpisy zawierające w treści słowa http i url oraz > i < kasowane są automatycznie!
Jeśli się nie podpiszesz - w pole AUTOR wpisany zostanie Twój obecny adres IP.

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: cu9ivuDnI
Dnia: 2014-08-10 02:25:49 Rf3żnice między ludźmi urodzonymi tego sgemao dnia, można na gruncie astrologi wytłumaczyć bardzo prosto. Rf3żnią się, te osoby, godziną urodzenia i miejscem. Te rf3znice są bardzo istotne.Inni są władcy ASC i MC , są w rf3znych domach, a więc zewnętrzna widoczna ekspresja ASC i cele życiowe MC, będą rf3żne. W przypadku Breivika, urodził się w Londynie, ale godzina urodzenia jest nieznana. Można co prawda, co jest żmudne, ułożyć sobie 12 horoskopf3w( na każdy acendent) i sprawdzać co najlepiej do niego pasuje, ale może to sprowadzić na manowce.Bo czy umieszczać ASC w w pierwszym stopniu znaku?A może piętnastym?Jeśli korzystamy z systemu domf3w nierf3wnych może to sprawić dodatkowe trudności.Sprawa bliźniąt jest jest też ciekawa.Zazwyczaj rf3znice(jeśli chodzi o godzinę urodzenia) są bardzo niewielkie.Jeśli te rf3żnice(minutowe)w urodzeniu nie spowodują w obu porf3wnywanych horoskopach jakiś wielkich rf3żnic, no to mamy praktycznie dwie identyczne kopie, tego sgemao osobnika. Ale i wtedy ich losy nie są takie same, choć zazwyczaj bardzo zbliżone.Dlaczego tak się dzieje?.Bo chyba taka jest natura rzeczy. Jeśli wyrzucimy na przykład dwie identyczne kulki, z identyczną siłą w tym samym kierunki, to tory ich lotu nigdy nie będą takie same! Zawsze będą się rf3żnić.
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net