f Gotan Project - Peligro : Muzyka w radiu Muzyczne hity : Radio Merkury Poznań :: 2021
  Następne na antenie:
   23.00 - Wiadomości + pogoda
        23:00:48 | niedziela | 26.09.2021 | imieniny: Justyny i Cypriana
 
Gotan Project - Peligro : Muzyka w radiu Muzyczne hity : Radio Merkury Poznań :: 2021


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-16 10:04

Gotan Project - Peligro

Gotan Project to trio założone przez Philippe'a Cohena Solala, Eduardo Makaroffa i Christopha H. Mullera. Ich znakiem rozpoznawczym jest łączenie elektroniki i tanga - muzyki, która sto lat temu narodziła się w portowych spelunkach Buenos Aires, a z czasem wyszlachetniała i zadomowiła się na salonach.

Powszechnie uważa się, że to właśnie Gotan Project wprowadzili tango w XXI wiek, czego niewątpliwym dowodem jest ich najnowsza płyta: "Tango 3.0".

Album ten to, oprócz fascynacji tangiem, również spotkanie z innymi muzycznymi światami. W zamyśle twórców "Tango 3.0" ma być bowiem swego rodzaju dziennikiem epickiej podróży grupy muzyków z kolebki tanga Buenos Aires aż do zaułków Nowego Jorku, gdzie rozbrzmiewa hip-hop. W ramach trasy promującej "Tango 3.0" Gotan Project pojawił się też w Poznaniu. Koncert 16.06 w hali "Arena".


Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Gotan Project - Peligro:
 
Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net