f Alina Orlova - Vaiduokliai : Muzyka w radiu Muzyczne hity : Radio Merkury Poznań :: 2021
  Następne na antenie:
   19.00 - Wiadomości, prognoza pogody, sport
        18:02:26 | czwartek | 16.09.2021 | imieniny: Edyty i Kornela
 
Alina Orlova - Vaiduokliai : Muzyka w radiu Muzyczne hity : Radio Merkury Poznań :: 2021


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-16 10:05

Alina Orlova - Vaiduokliai

Alina ma 21 lat i pochodzi z Litwy. Jest piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. Na jej muzykę składają się motywy ludowe z krajów nadbałtyckich, fascynacje brzmieniami alternatywnymi i niezależny rock.

Alina swoje piosenki śpiewa w trzech językach: litewskim, rosyjskim i angielskim. Utwór "Vaiduokliai" pochodzi z debiutu płytowego Aliny, albumu "Laukinis suo Dingo", co po litewsku oznacza "Dziki pies Dingo".

Płyta odniosła na tyle duży sukces na Litwie, że podjęto decyzję o jej międzynarodowej dystrybucji. Twórczość Aliny została także zauważona przez frontmana zespołu Travis Francisa Healy'ego, który utwór "Vaiduokliai" postanowił umieścić na produkowanym przez siebie mini-albumie zatytułowanym "Play. Stop. Rewind".


Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Alina Orlova - Vaiduokliai:
 
Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net