f Proces Stokłosy zawieszony do września : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   19.00 - Wiadomości, prognoza pogody, sport
        18:56:10 | czwartek | 09.07.2020 | imieniny: Zenona i Weroniki
 
Proces Stokłosy zawieszony do września : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-15 12:57

Proces Stokłosy zawieszony do września

Dopiero we wrześniu Sąd Okręgowy wznowi proces Henryka Stokłosy, oskarżonego m.in. o korupcję. Zaplanowane na środę i czwartek rozprawy zostały odwołane z powodu nieobecności byłego senatora. Sąd mógłby prowadzić proces bez udziału Stokłosy, ale oskarżony zapowiedział, że chce uczestniczyć w każdej rozprawie.

Były senator jest chory. Sąd już trzeci raz musiał odwołać zaplanowane rozprawy. W najbliższych dniach oskarżonego mają zbadać biegli i ocenić, czy może uczestniczyć w procesie.

W sprawie Henryka Stokłosy, jego byłej księgowej i poznańskiego sędziego administracyjnego, sąd wyznaczył już terminy rozpraw do końca roku. Zaplanował ich od września do grudnia - 12.

na zdj. Henryk Stokłosa w sądzie w Chodzieży, fot. Wiesława Pinkowska/Radio Merkury


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: HBGxpBQF08s
Dnia: 2014-08-09 11:14:58 As we can seen my dear lectors, this is a stnrage variation of the disease, that has a extremly unusual symptom: The patient speak horgerman before lost the capability of human comunication.I suppose,the patient who wrote that comment now is in the last phase so I only have one thing to tell him:Iaaagjh pff pff, pffpfrrperp fpfpeg!(Don't worry, I promise you I'll get you out to graze every weeks)P.S Yes, I speak the secret horse language, which I learned from a ortxohorspatico shaman in the secret horse's temple.
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net