f Poznański Maraton w Eurosporcie : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   13.00 - Wiadomości
        12:50:51 | wtorek | 28.01.2020 | imieniny: Walerego i Radomira
 
Poznański Maraton w Eurosporcie : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-15 12:43

Poznański Maraton w Eurosporcie

11 Poznań Maraton będzie promowany w Eurosporcie. Międzynarodowy kanał sportowy wyemituje reklamę październikowej imprezy biegaczy prawie 150 razy - od czerwca do października. 30-sekundowy spot w trzech wersjach językowych mają szansę obejrzeć widzowie 59 krajów świata.

Kampania reklamowa, którą Poznań poprowadzi wzorem ubiegłego roku, będzie kosztować 150 tysięcy euro. Miasto chwali sobie współpracę z kanałem Eurosport. W październiku telewizja wyemituje godzinną relację z poznańskiego maratonu. Wcześniej, w sierpniu będzie transmitować kajakarskie Mistrzostwa Świata na jeziorze Malta.

Pod koniec lata ekipa Eurosportu pojawi się w Poznaniu, by tak jak w ubiegłym roku przygotować kilkuminutowy film o sporcie w stolicy Wielkopolski.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: k
Dnia: 2010-06-15 23:01:21 Poznań powinien mieć wykupiony na stałe abonament we wszystkich liczących się mediach - tak aby np. co miesiąc mieć do wykorzystania 20 30-sekundowych reklam - a co się tam umieści? to, co akurat warto zapowiadać. Co miesiąc odbywa się tutaj setka imprez i koncertów.
Dodał: abv
Dnia: 2010-06-16 12:19:16 dobry pomysł... przy czym promować należy jedno wydarzenie miesięcznie, czy też jedno na 2-3 miesiące, bo wrzucając wszystko - tak na prawdę nic się nie reklamuję.
Dodał: monika
Dnia: 2020-01-26 21:36:18 nazywam się monika lezka z polski. Chciałbym podziękować Panu Szczerze Benzoes, który pomógł mi uzyskać pożyczkę. Przez ostatnie trzy miesiące szukałem pożyczki na uregulowanie moich długów. Każdy, kogo spotkałem, został oszukany i wziął moje pieniądze, aż w końcu spotkałem Pana Szczera. Mógł mi pożyczyć 20 000 $. On też może ci pomóc. Pomógł też kilku moim kolegom. Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, wyślij wiadomość e-mail do jego firmy: szczerzebenzoes10@gm ail.com Myślę, że może ci pomóc. Skontaktuj się z nim, by mi pomóc. Nie wie, że robię to, rozkładając na mnie jego dobrą wolę, ale dam ci opłatę, abym mógł pozbyć się oszustów, wystrzegać się podrabiaczy i skontaktować się z odpowiednią firmą pożyczkową. Oto jego słowa zachęty dla tych, którzy szukają legalnego i uczciwego prywatnego pożyczkodawcy.
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net