f Przeszczep szpiku - co i jak? : robocze Różne rzeczy : Radio Merkury Poznań :: 2021
  Następne na antenie:
   17.30 - Tytuł tygodnia KLIKNIJ
        17:08:20 | czwartek | 16.09.2021 | imieniny: Edyty i Kornela
 
Przeszczep szpiku - co i jak? : robocze Różne rzeczy : Radio Merkury Poznań :: 2021


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-15 11:07

Przeszczep szpiku - co i jak?

Gościem "Babiego Lata" był prof. Mieczysław Komornicki, hematolog, transplantolog, Kierownik Katedry i Kliniki Hematologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a także Konsultant Wojewódzki d/s Hematologii. Rozmawialiśmy o przeszczepach szpiku.

Okazuje się, że Poznań jest silnym ośrodkiem przeszczepów szpiku zarówno w Polsce, jak i w Europie. Właśnie w stolicy Wielkopolski dokonano pierwszego przeszczepu szpiku w kraju! W jaki sposób finansowane są operacje przeszczepiania szpiku? Okazuje się, że w Wielkopolsce nie ma limitów finansowych na takie zabiegi. Lekarze w Poznaniu mogą ich przeprowadzić tyle, ile zdołają!


Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Kalina Olejniczak rozmawia z prof. Mieczysławem Komarnickim o przeszczepach szpiku kostnego:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: aL0xcpdHxzt
Dnia: 2015-09-02 20:41:01 Hej, ludzie snnzowai, naprawdę nie o to chodzi, aby przy każdej dyskusji na temat WOŚP jechać po Caritasie. Fakt, że szczekając na Owsiaka, rf3żne ludziki podają Caritas za przykład "tego dobrego" - nie powinien powodować analogicznej pseudo-argumentacji w drugą stronę. Organizacje charytatywne to nie rywalizujące korporacje w rodzaju coca-coli i pepsi. Ja generalnie do Caritasu nie mam nic. Owszem przewały muszą razić i rażą mnie jak każdego innego normalnego człowieka. Niemniej jednak Caritas sam w sobie też jest bardzo potrzebny i pożyteczny. Tak jak WOŚP, Polska Akcja Humanitarna, Fundacja Anny Dymnej i wiele, wiele innych. Każda z nich zajmuje się inną działką, ale założeniem wszystkich jest pomoc ludziom. I za to im (bez wyjątku) chwała wielka.
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net