f Mediations Bienale przez 2 miesiące : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   15.45 - Obywatel Gzik donosi - felieton satyryczny
        15:45:43 | piątek | 29.05.2020 | imieniny: Teodozji i Magdaleny
 
Mediations Bienale przez 2 miesiące : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-15 11:43

Mediations Bienale przez 2 miesiące

To będzie największa prezentacja sztuki współczesnej w Polsce - tak postrzegane jest Mediations Biennale w Poznaniu. Jesienią tego roku odbędzie się druga edycja tej imprezy. Organizatorzy już przedstawili jej szczegóły.

Swoje prace zaprezentuje 150 artystów na czterech wystawach, w tym dwóch głównych. Całość potrwa aż dwa miesiące czyli dwa razy dłużej niż inauguracyjne biennale sprzed dwóch lat.

"Mediations Biennale" zaprezentuje dokonania sztuki najnowszej, koncentrującej się na dialogu różnych kultur świata, a także artystycznych poszukiwaniach twórców Europy Środkowej. Prace będę pokazywane w Muzeum Narodowym w Poznaniu, Centrum Kultury ZAMEK, a także w przestrzeni publicznej. Oficjalna inauguracja wystaw będzie głównym wydarzeniem, towarzyszącym konferencji ASEM - spotkaniu 43 ministrów kultury z Azji i Europy, które odbędzie się w Poznaniu od 8 do 10 września.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: Christy Walton
Dnia: 2020-05-04 09:42:28 Potrzebujesz pożyczki? Czy szukałeś gdzie uzyskać pożyczkę? Czy próbowałeś uzyskać pożyczkę? złóż wniosek teraz pod adresem? (christywalton355@gm ail.com), jeśli chcesz uzyskać niedrogą pożyczkę. Pożyczka jest oferowana tutaj przy bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany.
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net