f Warta zagra na Bułgarskiej, ale... : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2022
  Następne na antenie:
   10.00 - Wiadomości + pogoda
        09:23:26 | sobota | 29.01.2022 | imieniny: Zdzisława i Franciszka
 
Warta zagra na Bułgarskiej, ale... : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2022


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-15 16:25

Warta zagra na Bułgarskiej, ale...

Sporo zmian czeka w nowym sezonie piłkarską drużynę Warty. Trenerem nadal będzie Marek Czerniawski, ale aż dziesięciu zawodników opuści zespół. Nad dalszą przyszłością zastanawia się również Piotr Reiss. "Skład trzeba zbudować na nowo i dopiero wtedy zostaną określone cele drużyny" - mówi szkoleniowiec.

Warta w pierwszej lidze będzie grać na stadionie miejskim przy Bułgarskiej, za co zapłaci 1000 złotych za mecz, plus koszty ochrony, sprzątania i ewentualnie oświetlenia. "W budżecie wciąż brakuje kilkuset tysięcy złotych, ale nowoczesny stadion powinien być bardziej atrakcyjny dla reklamodawców" - ma nadzieję szef marketingu Piotr Matecki.

Pierwszoligowy sezon 2010/2011 rozpocznie się na przełomie lipca i sierpnia


Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

O zmianach w klubie Warta Poznań, Grzegorz Hałasik:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: abv
Dnia: 2010-06-16 12:14:43 aż dziwne, że nie ma chętnych do sponsorowania Warty... chyba że kasa od sponsorów gdzieś ginie w Warcie; a przy okazji - Kraków buduje stadion dla Wisły i stadion dla Carcovi, w Trójmieście zarówno Arka, jak i Lechia będą mieć nowe stadiony, w Warszawie oczywiście Polonia i Legia, w Łodzi może nie nowe, ale osobne stadiony mają i Widzew i ŁKS, nie mówię już o śląskich drużynach. Tak więc w Poznaniu aż wstyd, żeby zarówno Warta, jak i Lech grali na stadionach nie swoich (stadion miejski przy Bułgarskiej jest uważany za stadion Lecha, ale Warta mogła by mieć swój własny stadion na 7-10 tys. miejsc).
Dodał: Robert
Dnia: 2010-06-16 15:49:16 Wstyd to w Wwie... Tam jeszcze robia narodowy...
Dodał: Pozdrawiam Dawid
Dnia: 2010-06-16 16:18:13 Moim zdaniem najlepiej jakby Warta razem ze Scorpionami wybudowali na Wildzie stadion piłkarsko/żuzlowy na 15 000 miejsc.
Dodał: ZljpyTRwJP
Dnia: 2011-10-14 05:28:51 Thank you so much for this arcitle, it saved me time!
Dodał: monika
Dnia: 2020-01-26 21:37:54 nazywam się monika lezka z polski. Chciałbym podziękować Panu Szczerze Benzoes, który pomógł mi uzyskać pożyczkę. Przez ostatnie trzy miesiące szukałem pożyczki na uregulowanie moich długów. Każdy, kogo spotkałem, został oszukany i wziął moje pieniądze, aż w końcu spotkałem Pana Szczera. Mógł mi pożyczyć 20 000 $. On też może ci pomóc. Pomógł też kilku moim kolegom. Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, wyślij wiadomość e-mail do jego firmy: szczerzebenzoes10@gm ail.com Myślę, że może ci pomóc. Skontaktuj się z nim, by mi pomóc. Nie wie, że robię to, rozkładając na mnie jego dobrą wolę, ale dam ci opłatę, abym mógł pozbyć się oszustów, wystrzegać się podrabiaczy i skontaktować się z odpowiednią firmą pożyczkową. Oto jego słowa zachęty dla tych, którzy szukają legalnego i uczciwego prywatnego pożyczkodawcy.
Dodał: Christy Walton
Dnia: 2020-05-04 09:40:21 Potrzebujesz pożyczki? Czy szukałeś gdzie uzyskać pożyczkę? Czy próbowałeś uzyskać pożyczkę? złóż wniosek teraz pod adresem? (christywalton355@gm ail.com), jeśli chcesz uzyskać niedrogą pożyczkę. Pożyczka jest oferowana tutaj przy bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany.
Dodał: Claudia Klein
Dnia: 2020-06-02 10:21:26 Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservice s@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujem y wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiem y, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów. Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świ adczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservice s@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!
Dodał: VIOLETTA FINANSOWANIE
Dnia: 2020-09-07 13:45:31 VIOLETTA FINANSOWANIE Wita m wszystkich. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą VIOLETTA ZAWADZKA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 35 000 zł, a to mi wystarczy. Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie. Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się. E-mail: violettazawadzka1955 @gmail.com Dzięku ję Ci
Dodał: VIOLETTA FINANSOWANIE
Dnia: 2020-09-07 13:45:52 VIOLETTA FINANSOWANIE Wita m wszystkich. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą VIOLETTA ZAWADZKA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 35 000 zł, a to mi wystarczy. Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie. Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się. E-mail: violettazawadzka1955 @gmail.com Dzięku ję Ci
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net