f Dla powodzian. Piła dla Tarnobrzega : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   22.05 - Poduszkowiec
        22:04:28 | wtorek | 07.07.2020 | imieniny: Cyryla i Metodego
 
Dla powodzian. Piła dla Tarnobrzega : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-14 16:24

Dla powodzian. Piła dla Tarnobrzega

Tym razem przeważały meble i sprzęt gospodarstwa domowego. W trzecim transporcie dla powodzian, przygotowanym przez pilski Bank Żywności nie zabrakło jednak potrzebnej na popowodziowych terenach wody i oleju.

Mieszkańcy północnej Wielkopolski i firmy ciągle przekazują dary dla powodzian. Dzisiaj pomogli je załadować mieszkańcy Centrum Pomocy Bliźniemu "Markot-Monar" w Pile.

Transport we wtorek rano będzie w Banku Żywności w Tarnobrzegu - powiedział Radiu Merkury dyrektor pilskiego Banku, Ryszard Pyziak. Kontynuujemy naszą współpracę z kolegami w tym mieście i doceniają tam naszą pomoc, podkreśla dyrektor Pyziak. Prezydent Tarnobrzega telefonował już i dziękował za dotychczasowe dary. Obiecał przyjechać do Piły i osobiście podziękować pilanom za ich hojność.


Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

O pomocy dla powodzian z Piły Wiesława Pinkowska:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net