f Lewandowski na treningu Lecha : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   22.00 - Wiadomości
        21:23:01 | poniedziałek | 06.04.2020 | imieniny: Celestyna i Wilhelma
 
Lewandowski na treningu Lecha : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-14 15:06

Lewandowski na treningu Lecha

Badania krwi i trening biegowy w Lasku Marcelińskim - tak wyglądał pierwszy dzień po urlopach piłkarzy Lecha Poznań. W premierowych zajęciach nie uczestniczyli: kontuzjowany Jasmin Burić oraz Grzegorz Wojtkowiak, Sławomir Peszko i Siergiej Kriwiec, którzy otrzymali dłuższe urlopy po zgrupowaniach reprezentacji, a także... Robert Lewandowski.

Król strzelców polskiej ekstraklasy pojawił się jednak na stadionie, by oficjalnie pożegnać się z Lechem. Od lipca będzie zawodnikiem Borussi Dortmund.

- Będzie trudno, bo odchodzą bardzo ważni zawodnicy, ale gramy o Ligę Mistrzów - zapowiada pomocnik Kolejorza Dimitrije Injać.

Mistrzowie Polski już za miesiąc rozpoczną udział w eliminacjach Ligi Mistrzów. Rywala poznają za tydzień, a póki co do czwartku będą ćwiczyć w Poznaniu. W piątek Lechici wyjadą na pierwsze zgrupowanie do Wronek.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: monika
Dnia: 2020-01-26 21:37:11 nazywam się monika lezka z polski. Chciałbym podziękować Panu Szczerze Benzoes, który pomógł mi uzyskać pożyczkę. Przez ostatnie trzy miesiące szukałem pożyczki na uregulowanie moich długów. Każdy, kogo spotkałem, został oszukany i wziął moje pieniądze, aż w końcu spotkałem Pana Szczera. Mógł mi pożyczyć 20 000 $. On też może ci pomóc. Pomógł też kilku moim kolegom. Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, wyślij wiadomość e-mail do jego firmy: szczerzebenzoes10@gm ail.com Myślę, że może ci pomóc. Skontaktuj się z nim, by mi pomóc. Nie wie, że robię to, rozkładając na mnie jego dobrą wolę, ale dam ci opłatę, abym mógł pozbyć się oszustów, wystrzegać się podrabiaczy i skontaktować się z odpowiednią firmą pożyczkową. Oto jego słowa zachęty dla tych, którzy szukają legalnego i uczciwego prywatnego pożyczkodawcy.
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net