f Lewandowski na treningu Lecha : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2019
  Następne na antenie:
   20.00 - Wiadomości + pogoda
        19:48:07 | niedziela | 17.11.2019 | imieniny: Grzegorza i Salomei
 
Lewandowski na treningu Lecha : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2019


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-14 15:06

Lewandowski na treningu Lecha

Badania krwi i trening biegowy w Lasku Marcelińskim - tak wyglądał pierwszy dzień po urlopach piłkarzy Lecha Poznań. W premierowych zajęciach nie uczestniczyli: kontuzjowany Jasmin Burić oraz Grzegorz Wojtkowiak, Sławomir Peszko i Siergiej Kriwiec, którzy otrzymali dłuższe urlopy po zgrupowaniach reprezentacji, a także... Robert Lewandowski.

Król strzelców polskiej ekstraklasy pojawił się jednak na stadionie, by oficjalnie pożegnać się z Lechem. Od lipca będzie zawodnikiem Borussi Dortmund.

- Będzie trudno, bo odchodzą bardzo ważni zawodnicy, ale gramy o Ligę Mistrzów - zapowiada pomocnik Kolejorza Dimitrije Injać.

Mistrzowie Polski już za miesiąc rozpoczną udział w eliminacjach Ligi Mistrzów. Rywala poznają za tydzień, a póki co do czwartku będą ćwiczyć w Poznaniu. W piątek Lechici wyjadą na pierwsze zgrupowanie do Wronek.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net