f Droga Dębińska zamknięta! Remont : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   16.00 - Wiadomości + pogoda
        15:05:34 | niedziela | 29.11.2020 | imieniny: Błażeja i Saturnina
 
Droga Dębińska zamknięta! Remont : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


Prześlij ten artykuł:

Adresat email
Tresc dodatkowego opisu
Podpis  dodano: 2010-06-15 10:05

Droga Dębińska zamknięta! Remont

To zła informacja dla mieszkańców poznańskiego Dębca a także Lubonia, Puszczykowa czy Mosiny, którzy z utęsknieniem czekali na całkowite otwarcie Drogi Dębińskiej. Ta ulica wraz ze swoim przedłużeniem czyli ul. Piastowską od momentu podniesienia się poziomu wody w Warcie była jednokierunkowa. Tymczasem w poniedziałek Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna remont na odcinku od ul. Ojca Żelazka do Dolnej Wildy.

Ten fragment Drogi Dębińskiej i ulicy Piastowskiej po godzinie 8 został całkowicie zamknięty dla ruchu. Prace potrwają przez blisko miesiąc bo do 10 lipca. W tym czasie drogowcy położą nową nawierzchnię, powstaną też nowe chodniki i ścieżka rowerowa.

Wyremontowany zostanie również rów odwadniający ulicę. Jak obiecuje Zarząd Dróg Miejskich na objeździe czyli na ulicy Dolna Wilda sygnalizacje zostaną przeprogramowane tak by zminimalizować korki.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net