f Niebiescy - dzieciom! : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   22.05 - Poduszkowiec
        22:01:23 | wtorek | 07.07.2020 | imieniny: Cyryla i Metodego
 
Niebiescy - dzieciom! : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-12 22:18

Niebiescy - dzieciom!

Po raz 9. odbył się w Poznaniu festyn charytatywny Niebiescy Dzieciom. Policjanci, ale też żołnierze, strażacy i celnicy prezentowali swój sprzęt oraz umiejętności wokół poznańskiej Areny.

Było wiele atrakcji, miedzy innymi, przejażdżki na policyjnych koniach i nauka udzielania pierwszej pomocy. Można też było z bliska zobaczyć baterie rakiet przeciwlotniczych. Sporym powodzeniem dzieci i rodziców cieszyło się też wejście do kabiny samochodu policyjnego z armatką wodną.

Na festynie Niebiescy Dzieciom, jak co roku, zbierano pieniądze na rzecz Szpitala Klinicznego imienia Karola Jonschera w Poznaniu. "Dokładna zebrana kwota będzie znana po przeliczeniu zawartości wszystkich puszek, ale już teraz można powiedzieć, że sporym powodzeniem cieszyły się licytacje" - podkreśla rzecznik poznańskiej policji Zbigniew Paszkiewicz.

Organizatorzy za zebrane pieniądze chcą kupić 3 pompy infuzyjne, specjalistyczne łóżeczka szpitalne oraz w miarę możliwości telewizory do sal.

foto: Jacek Kosiak


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net