f Ambasada Ukrainy wyróżniła Małgosię : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   22.00 - Wiadomości
        21:59:03 | wtorek | 07.07.2020 | imieniny: Cyryla i Metodego
 
Ambasada Ukrainy wyróżniła Małgosię : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-15 09:31

Ambasada Ukrainy wyróżniła Małgosię

Małgorzata Popowicz - dziennikarka związana z Radiem Merkury, jest wśród wyróżnionych przez Ambasadę Ukrainy. Ambasador Olexandr Motsyk postanowił uhonorować 23 osoby z różnych redakcji w całym kraju.

Ich kandydatury proponowały ukraińskie placówki dyplomatyczne i honorowe - powiedziała rzeczniczka ambasady Ukrainy Ludmiła Bublik. Dodała, że placówka "wysoko ceni profesjonalizm i wszechstronność Małgorzaty Popowicz oraz nadzwyczajną efektywność Radia w rozpowszechnianiu informacji o życiu codziennym Ukrainy".

Sama wyróżniona skromnie mówi, że nagroda nie byłaby możliwa bez dobrze działającego w Poznaniu Konsulatu Honorowego, z inicjatywy którego między innymi od trzech lat trwa w naszym mieście festiwal "Ukraińska Wiosna".

Specjalne dyplomy ambasadora Ukrainy nagrodzeni odbiorą w Warszawie.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net