f Okradał parkomaty - wpadł w pułapkę : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   22.00 - Wiadomości
        21:30:37 | wtorek | 07.07.2020 | imieniny: Cyryla i Metodego
 
Okradał parkomaty - wpadł w pułapkę : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-11 20:18

Okradał parkomaty - wpadł w pułapkę

Zajmował się wymianą kaset z bilonem w automatach parkingowych w Poznaniu - przy okazji kradł część monet. Wpadł w pułapkę przygotowaną przez policjantów.

Poznański Zarząd Dróg Miejskich od jakiegoś czasu informował policję, że z niektórych parkomatów giną pieniądze. W tym miesiącu niemal każdego dnia stwierdzano znaczne braki.

Ponieważ kradzież była możliwa jedynie po otwarciu kasety wyjętej z parkomatu przy pomocy klucza, policjanci przygotowali pułapkę na nieuczciwego inkasenta. Kiedy stwierdzono, że w kilku specjalnie oznaczonych kasetach brakuje pieniędzy, zatrzymano pracownika zajmującego się obsługą tych urządzeń.

W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli kilka worków z monetami. Ocenia się, że mężczyzna w ciągu kilku tygodni mógł ukraść około 15 tysięcy złotych. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net