f Wędkarskie MŚ - na Malcie, nie na Warcie : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   20.00 - Wiadomości
        19:43:29 | wtorek | 07.07.2020 | imieniny: Cyryla i Metodego
 
Wędkarskie MŚ - na Malcie, nie na Warcie : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-11 10:30

Wędkarskie MŚ - na Malcie, nie na Warcie

Ponad 30 drużyn weźmie udział z rozpoczynających się w Poznaniu Mistrzostwach Świata w Wędkarstwie Spławikowym. Plany organizatorów pokrzyżowała wysoka woda na Warcie i impreza zamiast na rzece odbędzie się na Jeziorze Maltańskim.

- Jesteśmy jednak do mistrzostw przygotowani i o ryby w Malcie się nie boimy. Populacja ryb jest tak bogata, że jestem spokojny o wyniki. Spodziewamy się największej w historii liczby zawodników. Reprezentowanych będzie 31 państw, wystartuje 155 zawodników z najlepszych klubów poszczególnych reprezentacji narodowych - mówi dyrektor poznańskiego oddziału Polskiego Związku Wędkarskiego Andrzej Kuligowski.

Dodajmy, że ryby po złowieniu są ważone i trafiają z powrotem do jeziora. Wygra drużyna która złowi najwięcej ryb. Impreza potrwa do niedzieli. Ze względu na planowane wcześniej na Malcie Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie obydwie imprezy odbędą się w tym samym czasie. Organizatorzy porozumieli się w tej sprawie i kajakarze nie będą przeszkadzać wędkarzom i na odwrót - zapewnia Kuligowski.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net