f Poznań: Gdzie najwięcej psich min? : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   21.00 - Wiadomości
        20:04:50 | czwartek | 09.07.2020 | imieniny: Zenona i Weroniki
 
Poznań: Gdzie najwięcej psich min? : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-13 11:14

Poznań: Gdzie najwięcej psich min?

Ulice Taczaka i Rybaki, Rynek Łazarski i Staszica - to najbardziej "zakupione" miejsca w Poznaniu. Tak przynajmniej wynika z dotychczasowego głosowania poznaniaków. 10 czerwca otwarto plebiscyt. Na stronie www.kejter.pl można poprzez kliknięcie wskazać jedną z 10 najbardziej zanieczyszczonych psimi odchodami ulicę, rynek lub skwer. Mieszkańcy zgłosili do plebiscytu aż 85 takich miejsc, wyboru finałowej 10 dokonali urzędnicy.

Rozstrzygniecie konkursu w przyszłą sobotę - podczas kejtrowego pikniku na Cytadeli. Zwycięska ulica poza niechlubnym tytułem, będzie
wysprzątana specjalistycznym sprzętem, a potem "nagrodzona" zwiększoną liczbą patroli Straży Miejskiej.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: cz'ytacz
Dnia: 2010-06-10 22:22:46 1-Kiedy To Radio przestanie zajmować się lokalnymi problemami. Pewnie jako wypełniacz,zamiast wielu reporterskich relacji z regionu? 2-Kiedy to urzędnicy przestaną kręcić ten sam biznes!?Mimo że ciągle dochodowy,ale posiadający znamiona rasizmu i eksterminacji,mieszk ańcom którym należy się pełnia praw,gdyż opłacają podatki jakie wnoszą za nich też płacący podatki, -ich opiekunowie.Niestety ci którzy na nich donoszą,uprzykrzają im życie,obrażają,oraz wprowadzają rasistowskie przepisy,powinni zostać napiętnowani,A tym którym z racji powierzonych i zajmowanych funkcji powinni zająć się i rozwiązywać skutecznie te problemy...powinni być odsunięci i ukarani, za doprowadzenie do takich sytuacji,jak np brak rozwiązań w zapewnieniu wykonywania potrzeb fizjologicznych,praw nie zarejestrowanym i wnoszącym podaki, mieszkańcom tego miasta.A tak na chłopski rozum (którego brakuje powołanym stojącym na szczycie miejskiej hierarhii...)To wszyscy wiemy że kupę i siusiu robi się w miejscach które są przystosowane w wyniku wielowiekowych przystosowań,oraz zastosowań wielu urządzeń,oraz całch skomplikowanych procedur,w przyjmowaniu,przekaz ywaniu,oczyszczaniu odpadów bytowych.Które to rozwiązania i zastosowanie, należy się wprowadzać dla słabszej i bezbronnej rzeszy , mieszkańcom tego miasta.
Dodał: Copernicus
Dnia: 2010-06-10 22:29:47 wieczorem, po "godzinach" wyprowadzania dawców kup proponuję przejść się staromiejską ul. Kopernika ! zaręczam, że bedzie obowiązkowe czyszczenie butów ! Wyjątkowa hołota psiarczykowa tam mieszka ! Ta ulica powinna być pod specjalnym nadzorem (monitoringiem) straży miejskiej! Polecam a nawet zalecam !
Dodał: cz'ytacz
Dnia: 2010-06-10 23:40:28 Oczywiście, dla niezorientowanych i zagubionych w moim powyższym tekscie,to piszę o zarejestrowanych psach jako pokrzywdzonych,dla których to współmieszkańców niewiele się robi,by zapewnić odpowiednie normy zamieszkiwania w mieście.Do "nierozwiązywalnego" tematu rzeka.
Dodał: Joanna
Dnia: 2010-06-11 01:01:19 czytacz oj krecisz i smecisz az sie nie chce czytac twoich komentarzy, a co do kupek pieskow to byly i beda bo polacy uwielbiaja ten gatunek czworonogow,nie wiadomo dlaczego w malutkim mieszkanku,ludziom ledwo starcza do pierwszego ale psina musi byc!a sprzatac wlascicielom sie nie chce i nie bedzie chcialo,bo fajnie miec ale juz nie fajnie sprzatac,"wykupka" sie na dworze i do widzenia,wazne ze nie w domu.Moze warto pomyslec o tym uzadzeniu ktore jest popularne np.we Francji (typ motoru z rura,kierowca podjezdza i wsysa nieczystosci)pozdraw iam kochany poznan
Dodał: cz'ytacz
Dnia: 2010-06-11 04:35:29 Do jw.Przeczytanie mojego komentarza,to tak jak z tymi pieskami.Podaki i obciążenia za nie, to TAK i łatwy dochód dla urzędników.Ale ruszyć głową by, rozwiązywać narastające problemy...to zbyt trudne dla intelektu...Pozostaj e czytać i uczyć się, na poziomie Elementarza,:JAK ALA MA ASA,to musi zapłacić podatek,ale gdzie As ma zrobić kupę,to już nie ma znaczenia...
Dodał: Madi
Dnia: 2010-06-11 10:48:14 Sama mam psa, ale na szczęście dla niego nie w mieście. I mój pies może załatać potrzeby w lesie.Psy się w mieście męczą. Może wprowadzić zakaz trzymania psów w miastach, no powiedzmy w centrum. Z wyjątkiem psów pracujących. I problem z głowy.
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net