f Nikt nie chce kupić stadionu na Dębcu : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   22.05 - Poduszkowiec
        22:03:20 | wtorek | 07.07.2020 | imieniny: Cyryla i Metodego
 
Nikt nie chce kupić stadionu na Dębcu : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-13 11:15

Nikt nie chce kupić stadionu na Dębcu

Dawny stadion Lecha na poznańskim Dębcu pozostaje w rękach PKP - na ogłoszony przetarg nie zgłosił się żaden oferent. Kolejny raz PKP usiłowały sprzedać ten teren, na którym od lat nic się nie dzieje. - Mimo zainteresowania przetargiem nikt nie wpłacił wadium, cały czas rozważamy jednak inne możliwości zbycia stadionu - mówi Piotr Kryszak z Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami PKP.

Cena wywoławcza na dawny stadion Lecha wynosiła 41 mln zł. Wszystko wskazuje na to, że już do końca roku sytuacja nie zmieni się. Nie udało się również PKP znaleźć nabywcy na wieżę ciśnień w Skokach. Przetargi na kolejowe ośrodki wypoczynkowe w Sierakowie i Boszkowie i dworzec w Wolsztynie zostaną ogłoszone w drugiej połowie roku.

fot. Archiwum


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: teofil
Dnia: 2010-06-11 12:13:07 Może ten stadion kupi Gazeta Wyborcza i coś tam sobie wybuduje.
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net