f Kolejorz - badania i negocjacje : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   05.30 - Skrót najważniejszych wiadomości
        05:27:13 | środa | 26.02.2020 | imieniny: Mirosława i Aleksandra
 
Kolejorz - badania i negocjacje : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-09 08:45

Kolejorz - badania i negocjacje

Piłkarze poznańskiego Lecha przygotowania do nowego sezonu i występów w kwalifikacjach Ligi Mistrzów rozpoczną badaniami lekarskimi w najbliższy poniedziałek. Tymczasem w klubowych gabinetach toczą się transferowe negocjacje.

Nadal nie jest sfinalizowane odejście do Borussii Dortmund Roberta Lewandowskiego. A według prasowych spekulacji inny zawodnik - Sławomir Peszko, któremu kontrakt z Lechem kończy się 15 czerwca i może odejść do niemieckiego Wolfsburga, otrzymał z poznańskiego klubu propozycję przedłużenia umowy za milion złotych rocznych zarobków.

Do końca tygodnia Lech ma podpisać kontrakt z Jackiem Kiełbem z Korony Kielce, a zaawansowane są również rozmowy transferowe z niektórymi piłkarzami mistrza Białorusi - BATE Borysow.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: fan
Dnia: 2010-06-09 00:45:39 1 mln na rękę, czy już po opłaceniu składek, ubezpieczenia i podatków? A swoją drogą ciekawe na ile się piłkarze ubezpieczają w razie kontuzji, czy firmy ubezpieczeniowe w ogóle mają taką opcję aby ubezpieczyć nogi piłkarza?
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net