f Orkiestra Amadeus w areszcie : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   16.30 - Prognoza pogody
        16:28:17 | piątek | 27.11.2020 | imieniny: Waleriana i Maksymiliana
 
Orkiestra Amadeus w areszcie : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-08 16:55

Orkiestra Amadeus w areszcie

Utworów Rossiniego, Mozarta i Musorgskiego słuchali dziś osadzeni w Areszcie Śledczym w Poznaniu. 52 skazanych, wyróżnionych za dobre sprawowanie, brało udział w koncercie Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia "Amadeus" pod dyrekcją Agnieszki Duczmal.

"Amadeus" grał w Areszcie po raz pierwszy, jednak nie był to pierwszy koncert jaki tam zorganizowano. W lutym w areszcie grał zespół Dixie Company, w marcu kwartet smyczkowy muzyków Filharmonii Poznańskiej.

Areszt na stałe wspólpracuje z poznańska Prosinfoniką. Chodzi o to, by poprzez sztukę odnaleźć w każdym człowieku pokłady dobra i wrażliwości - podkreśla porucznik Jan Kurowski z Aresztu.

W ramach programu kulturalnego skazani z Aresztu Śledczego biorą też udział w zajęciach plastycznych. Wystawa ich prac otwarta zostanie w sobotę w Domu Trzeźwości przy Alejach Marcinkowskiego w Poznaniu.


Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Na koncercie w Areszcie Śledczym w Poznaniu była Kalina Olejniczak:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: GCSrDnpTd
Dnia: 2012-02-24 09:35:22 Review by Mr Juggles for Rating: These glsases seem well-made and attractive. I really like the handle which keeps the beer colder for longer (and your hands warmer). The only downside is that they are large the handle adds a lot of width so they take up a lot of cabinet area.
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net