f Regulamin konkursu antenowego BILETY : Konkursy : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
        23:27:56 | piątek | 03.04.2020 | imieniny: Ryszarda i Pankracego
 
Regulamin konkursu antenowego BILETY : Konkursy : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-08 11:18

Regulamin konkursu antenowego BILETY

REGULAMIN konkursu antenowego „BILETY” (dotyczy konkursów z nagrodami w postaci biletów na imprezy kulturalne i sportowe)

1. Organizatorem konkursu jest Radio Merkury S.A., ul. Berwińskiego 5, 60-765 Poznań, zwane dalej Radiem.
2. Celem konkursu jest aktywny udział słuchaczy w programie Radia, a tym samym budowanie więzi Radia ze słuchaczami.
3. Konkurs realizowany jest na antenie Radia we wszystkich pasmach antenowych w godzinach 6.00 – 24.00.
4. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy słuchacze Radia odbierający program w Wielkopolsce poprzez sieć nadajników naziemnych oraz na całym świecie poprzez internet.
5. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Radia i ich rodziny oraz osoby (i ich rodziny) związane z Radiem stałą współpracą.
6. Uczestnicy konkursu udzielają odpowiedzi poprzez sms’y, maile lub połączenia telefoniczne.
7. Laureatem zostaje osoba, która po ogłoszeniu konkursu jako pierwsza wyśle sms’a, połączy się telefonicznie z prowadzącym program lub prześle maila na numer lub adres podany przez prowadzącego.
8. W niektórych edycjach konkursu realizowanego poprzez sms’y lub maile dopuszczana będzie możliwość kilku laureatów – nagrody otrzymają np. trzy pierwsze osoby, które skontaktują się z Radiem we wskazany przez prowadzącego sposób.
9. Laureata (lub laureatów) ustali prowadzący program po zapoznaniu się z wykazem nadesłanych sms’ów lub maili, a w wypadku konkursu realizowanego drogą telefoniczną laureatem będzie pierwsza osoba, która uzyska połączenie z prowadzącym.
Nazwisko (nazwiska) laureata (laureatów) konkursów realizowanych poprzez sms’y lub maile zostanie podane na antenie niezwłocznie po ustaleniu na podstawie otrzymywanych wykazów


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net