f Komitet poparcia J. Kaczyńskiego : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   21.00 - Wiadomości
        20:08:06 | czwartek | 09.07.2020 | imieniny: Zenona i Weroniki
 
Komitet poparcia J. Kaczyńskiego : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-07 23:33

Komitet poparcia J. Kaczyńskiego

W Koninie powstał także społeczny komitet poparcia Jarosława Kaczyńskiego . W jego skład weszły 44 osoby z różnych środowisk społecznych i zawodowych, między innymi rolnicy, lekarze, przedsiębiorcy i samorządowcy. "To prawdziwy ruch oddolny" - powiedział szef konińskiego PiS-u -poseł Witold Czarnecki i dodał, że w skład komitetu weszli przedstawiciele wszystkich poznańskich uczelni.

Także w Kaliszu powołano Społeczny Komitet Poparcia Jarosława Kaczyńskiego. W jego skład weszli znani kaliszanie: ludzie kultury, oświaty, prawa, medycyny i biznesu. Pod deklaracją podpisało się kilkadziesiąt osób. Większość z nich na co dzień nie zajmuje się polityką.

"Pragniemy Polski silnej, w której narodowa tradycja i przywiązanie do wartości chrześcijańskich gwarantują poszanowanie praw wszystkich obywateli" - napisano w deklaracji poparcia.

Na liście osób, które weszły w skład społecznego komitetu są m.in: znany w Kaliszu radca prawny Świętosław Fortuna i Halina Sroczyńska, która jest kawalerem Orderu Uśmiechu.

Społeczny komitet zaapelował do Kaliszan i mieszkańców Zienmi Kaliskiej o zakładanie i przystępowanie do lokalnych społecznych komitetów poparcia Jarosława Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: PINDA
Dnia: 2010-06-11 11:13:53 CHCECIE PREZYDENTA Z ŻAŁOŚCI-- WSTYD
Dodał: koneser ruchów
Dnia: 2010-06-11 11:36:35 He, he : To prawdziwy ruch oddolny ! a ja znam inne prawdziwe ruchy oddolne, znacznie przyjemniejsze od ruchów Wicia Czarneckiego !
Dodał: igo.
Dnia: 2010-06-11 12:01:53 PINDO - rozwiń co nieco swoją przejmującą myśl! Kryterium żałości, współczucia, litości to ostatnie kryterium jakie można by brać pod uwagę przy wyborze tak ważnym jak wybór prezydent kraju. Nie rozumiem takich uwag jak Twoja, że wyborcy Lecha Kaczyńskiego kierują się przy Jego ocenie litością! No!.. śmiech! Poza tym, litość jest akurat tą rzeczą jaką Kaczyński najmniej by sobie życzył w stosunku do własnej osoby. Zakładam że przyjaciele Bronka, Donka, WSI, i wszyscy ci którym miłe jest taplanie się w niechlujstwie i kałuży ośmieszają wyborców Lecha Kaczyńskiego, wmawiając im litość, bo nie mają przeciwko Lechowi Kaczyńskiemu żadnych argumentów. Żadnych! I to chyba niebywałe, by przez dwa lata walki z opozycją, na Kaczyńskiego nie znalazł się bodaj jeden kwit. Nawet Palikot nie może sprawy przeskoczyć. Już zachrypł od tego łgania (piękny temat) a na Kaczyńskiego chce głosować coraz więcej osób.
Dodał: igo.
Dnia: 2010-06-11 12:08:28 Taki sam "ruch oddolny" koneserze jak ruch oddolny Pana senatora Ziółkowskiego. Żadnym argumentem w sprawie jest "ruch oddolny". Szkoda czasu i atłasu.
Dodał: Kania
Dnia: 2010-06-14 08:56:50 Społeczne komitety publikują ulotki, rozsyłają je be adnotacji, że jest to finansowane ze środków partii. Jest tam natomiast reklama Caritasu, pytam się czy to legalne??
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net