f Trener Zieliński jedzie do RPA : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   03.00 - Pogoda
        02:55:03 | sobota | 29.02.2020 | imieniny: Rufina i Hilarego
 
Trener Zieliński jedzie do RPA : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-11 16:25

Trener Zieliński jedzie do RPA

Poznański Lech będzie miał swojego przedstawiciela na zaczynającym się w piątek piłkarskim Mundialu. Do Republiki Południowej Afryki wyjeżdża we wtorek trener mistrzów Polski - Jacek Zieliński. Szkoleniowiec lechitów obejrzy na mistrzostwach świata kilka meczów jako obserwator Polskiego Związku Piłki Nożnej i przygotuje raport. Zieliński wróci do Polski 16 czerwca, a jego drużyna przygotowania do sezonu rozpocznie od badań wydolnościowych dwa dni wcześniej.

Jak dowiedziało się Radio Merkury - do klubu z Bułgarskiej dotarło już potwierdzenie, że w sobotę 26 czerwca o godzinie 18.00 na poznańskim stadionie dojdzie do towarzyskiego meczu Lecha z Rosenborgiem Trondheim.

Goście to 21-krotni zdobywcy tytułu mistrza Norwegii, a w obecnej edycji Ligi Mistrzów będą rozstawioną drużyną w trzeciej rundzie kwalifikacji. Nie jest więc wykluczone, że oba zespoły zagrają ze sobą ponownie, jeśli lechitom uda się przebrnąć drugą rundę eliminacji tych najbardziej prestiżowych rozgrywek.


Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

A o tym, jak pewien kibic z Polski będzie przeżywał Mundial 2010 przed telewizorem, opowiada Rafał Regulski:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net