f Mundial w RPA - będzie groźnie? : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   03.00 - Pogoda
        02:38:06 | sobota | 29.02.2020 | imieniny: Rufina i Hilarego
 
Mundial w RPA - będzie groźnie? : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-07 16:05

Mundial w RPA - będzie groźnie?

O tej dacie i tej imprezie kibicom przypominać nie trzeba. W najbliższy piątek w Republice Południowej Afryki rozpoczynają się piłkarskie mistrzostwa świata. Wprawdzie bez udziału Polaków, ale każdy prawdziwy fan futbolu i tak już ostrzy sobie zęby. Pierwszy mecz Mundialu w RPA w piątek o 16.00. Na otwarcie gospodarze zagrają z Meksykiem.

Niepewnie mogą się jednak czuć ci kibice, którzy zdecydują się na wyprawę do RPA. Bezpieczeństwo nie jest mocną stroną tego kraju, a zamieszki przy okazji sparingu Nigerii z Koreą Północną dopełniają ten obraz. Podobne zdanie ma poznański lekkoatleta - Szymon Ziółkowski. Były mistrz olimpijski i świata w rzucie młotem co roku leci do RPA na zgrupowanie. Swoimi spostrzeżeniami podzielił się z Grzegorzem Hałasikiem.

Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Szymon Ziółkowski o bezpieczeństwie w RPA:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net