f Gotan Projekt zaczarował Arenę : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2022
  Następne na antenie:
   10.00 - Wiadomości + pogoda
        09:18:14 | sobota | 29.01.2022 | imieniny: Zdzisława i Franciszka
 
Gotan Projekt zaczarował Arenę : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2022


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-17 00:14

Gotan Projekt zaczarował Arenę

Gotan Project koncertował wieczorem w poznańskiej Arenie. Argentyńsko-francusko-szwajcarski zespół wykonał głównie utwory ze swej najnowszej płyty Tango 3.0. Na estradzie widać i słychać było ekspresję i zmienne nastroje, dominowały poderotyzowane wizualizacje. Gotan Project jak nikt inny na świecie, łączy rytmy argentyńskiego tanga z elektroniczna muzyka klubową, kreując tzw. tango nuevo.

Muzycy wydali pięć płyt. Koncertowi Gotan Project przysłuchiwało się w Arenie około trzech tysięcy fanów. Grupa wystąpi także w Warszawie.

Gotan Project to także muzyka, czyli argentyńskie tango z elementami nowej muzyki stąd nazwa tango nuevo, czyli po hiszpańsku nowe tango. Na koncert w Arenie przygotowano prawie 3 tysiące biletów. Ich ceny wahały się od 90 do 160 złotych.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: Tango Poznanie
Dnia: 2010-06-09 21:18:33 Ponieważ na koncercie będą dominowały miejsca siedzące, (co jak wiadomo może stać się gruntem dla silnego uczucia niespełnienia) wychodzimy na spotkanie potrzebom poznańskich i przyjezdnych tangueros organizując wyjątkową milongę, na której ogrom pokoncertowych wrażeń będzie można wytańczyć. Zapraszam Was już od godziny 21 (tych, którzy z rożnych względów na koncert się nie wybierają) do ostatniej tańczącej pary. Będziemy mieli pierwszą okazję spotkać się na gościnnym (drewnianym i przestronnym) parkiecie w Klubie Tańca Paso na ul. Palacza 143. Parkietowe 10 zł
Dodał: Christy Walton
Dnia: 2020-05-04 09:42:05 Potrzebujesz pożyczki? Czy szukałeś gdzie uzyskać pożyczkę? Czy próbowałeś uzyskać pożyczkę? złóż wniosek teraz pod adresem? (christywalton355@gm ail.com), jeśli chcesz uzyskać niedrogą pożyczkę. Pożyczka jest oferowana tutaj przy bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany.
Dodał: Claudia Klein
Dnia: 2020-06-02 10:22:39 Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservice s@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujem y wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiem y, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów. Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świ adczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservice s@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net