f Gotan Projekt zaczarował Arenę : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   11.00 - Wiadomości
        10:26:24 | piątek | 03.04.2020 | imieniny: Ryszarda i Pankracego
 
Gotan Projekt zaczarował Arenę : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-17 00:14

Gotan Projekt zaczarował Arenę

Gotan Project koncertował wieczorem w poznańskiej Arenie. Argentyńsko-francusko-szwajcarski zespół wykonał głównie utwory ze swej najnowszej płyty Tango 3.0. Na estradzie widać i słychać było ekspresję i zmienne nastroje, dominowały poderotyzowane wizualizacje. Gotan Project jak nikt inny na świecie, łączy rytmy argentyńskiego tanga z elektroniczna muzyka klubową, kreując tzw. tango nuevo.

Muzycy wydali pięć płyt. Koncertowi Gotan Project przysłuchiwało się w Arenie około trzech tysięcy fanów. Grupa wystąpi także w Warszawie.

Gotan Project to także muzyka, czyli argentyńskie tango z elementami nowej muzyki stąd nazwa tango nuevo, czyli po hiszpańsku nowe tango. Na koncert w Arenie przygotowano prawie 3 tysiące biletów. Ich ceny wahały się od 90 do 160 złotych.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: Tango Poznanie
Dnia: 2010-06-09 21:18:33 Ponieważ na koncercie będą dominowały miejsca siedzące, (co jak wiadomo może stać się gruntem dla silnego uczucia niespełnienia) wychodzimy na spotkanie potrzebom poznańskich i przyjezdnych tangueros organizując wyjątkową milongę, na której ogrom pokoncertowych wrażeń będzie można wytańczyć. Zapraszam Was już od godziny 21 (tych, którzy z rożnych względów na koncert się nie wybierają) do ostatniej tańczącej pary. Będziemy mieli pierwszą okazję spotkać się na gościnnym (drewnianym i przestronnym) parkiecie w Klubie Tańca Paso na ul. Palacza 143. Parkietowe 10 zł
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net