f Biegły sądowy zbada Henryka Stokłosę : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2021
  Następne na antenie:
   07.10 - Przegląd prasy lokalnej
        07:08:11 | poniedziałek | 18.10.2021 | imieniny: Łukasza i Juliana
 
Biegły sądowy zbada Henryka Stokłosę : Aktualności : Radio Merkury Poznań :: 2021


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


Prześlij ten artykuł:

Adresat email
Tresc dodatkowego opisu
Podpis  dodano: 2010-06-13 11:13

Biegły sądowy zbada Henryka Stokłosę

Biegli zbadają Henryka Stokłosę - tak zdecydował poznański sąd, po tym, jak były pilski senator przesłał kolejne zwolnienie lekarskie. Z tego powodu sąd w tym tygodniu musiał odwołać kolejne trzy rozprawy w procesie Henryka Stokłosy, oskarżonego między innymi o korupcję. Podobnie było w ubiegłym miesiącu.

Biegli z Zakładu Medycyny Sądowej mają odpowiedzieć na pytanie, czy faktycznie stan zdrowia oskarżonego uniemożliwia mu uczestniczenie w rozprawach. Sąd mógłby prowadzić proces Henryka Stokłosy pod jego nieobecność, bo były pilski senator złożył już wyjaśnienia, ale na początku procesu oskarżony oświadczył, że chce uczestniczyć w każdej rozprawie.

Sąd chce wznowić proces Henryka Stokłosy, jego byłej księgowej i poznańskiego sędziego administracyjnego w połowie przyszłego miesiąca.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: Iga
Dnia: 2010-05-27 21:08:39 I to było do przewidzenia,że będzie próbował mataczyć, przedłużać itd. Prócz łamania prawa to jego druga specjalność.
Dodał: zbig.
Dnia: 2010-05-27 22:09:55 nareszcie Sad wykazal sie madroscia i sposobem na kryminaliste.Tak trzymac!
Dodał: Darz Bór Panie Senatorze
Dnia: 2010-05-27 22:52:40 Stare komunistyczne metody trafiły jak głową w mur. Nic tu już nie pomoże, że jest się pierwszym kurkowym z bractwa (po majętności). Już czas szykować szczoteczkę, pidżamę, gacie na zmianę i wazelinę. Przestępcy, czy to kryminalista czy pseudo senator - zawsze kończą TAK SAMO.
Dodał: podporucznik
Dnia: 2010-05-27 22:58:06 Henryk Stoklosa cierpi na oczywista krotkowzrocznosc a nawet na zaslepienie szczegolnie jak swiatlo odbija sie od jego lysej paly.Musi zaczac nosic zaciemnione okulary jak Jaruzelski w przeciwnym razie nie bedzie widzial co jest grane i przegra sprawe.
Dodał: Sąsiadka
Dnia: 2010-05-28 02:05:50 Przypuszczałam, że sąd tak zareaguje, ale moje oczekiwania spełniły się wcześniej! Stokłosa w pilskim sądzie pana Grabińskiego trzymał na sądowej smyczy aż 9 lat! Wprawdzie sąd zapłacił 5 tys. zł (z naszych podatków)za przewlekłość procesu, ale ile pana Grabińskiego proces kosztował zdrowia? Pan Stanisław Grabiński ze wsi Brodna koło Śmiłowa w końcu sprawę wygrał!
Dodał: fakty pilskie
Dnia: 2010-05-28 02:13:28 Chory z przerwą na strzelanie Sąd Okręgowy w Poznaniu zamierzał we wtorek wznowić proces Henryka Stokłosy, jednak go nie wznowił, gdyż oskarżony w procesie korupcyjnym były senator nadal przebywa na zwolnieniu lekarskim. Wcześn iej z powodu choroby biznesmena nie odbyły się też rozprawy zaplanowane pod koniec kwietnia; wówczas Stokłosa przebywał w szpitalu. Zwolnie nie lekarskie nie przeszkodziło mu jednak kilka dni później wziąć udział w 3-Majowym strzelaniu Pilskiego Bractwa Kurkowego ,"Tarcza" w Pile.
Dodał: czujny obserwator
Dnia: 2010-05-28 04:11:23 mieszkaniec Jeziorek 2010-05-27 21:57:28 Czy ty przypadkiem nie nazywasz się Dariusz Krupa? Ten, o którym opowiadają, że każda robota go mierzi? Co z twoim Stowarzyszeniem Ekologicznym Północnej Wielkopolski stworzonym na terenie Farmutilu, gdzie, PONOĆ, cała załoga została członkami tego Stowarzyszenia? M amy piękne zdjęcia wykonane z samolotu! Kto je wykonał? Zdunek, czy Janicki? Oprócz nielegalnego okupowania drogi krajowej nr 11 przez wiele godzin, niczym się nie popisaliście! Daliście ciała! Barabasz ubolewał nad tym w TV Asta, gdzie zwalał winę na SEPZN, bo ONI mówili…! Mamy nagranie! Daliście się podpuścić! Jak dzieci we mgle! Albo, zamroczeni wyziewami z zakładów padliniarskich swojego patrona, daliście się otumanić... takiemu ...! No, cóż. Trudno się dziwić. Nikt Was, pracowników, nie osądza. Pracownicy śmierdzących zakładów chcieli, czy nie chcieli. Nikt nie pytał! Musieli zostać "ekologami" na użytek Henryka Stokłosy! Cała załoga stoi za Stokłosą! Z transparentami i pokrzykiwaniem! Jak za komuny! A gdzie mieli stać? Za bramą?! Oprócz nielegalnego okupowania drogi krajowej nr 11, niczym się nie popisaliście! Jak dzieci we mgle! Albo, jak zamroczeni wyziewami z zakładów padliniarskich swojego szemranego patrona, daliście się otumanić... takiemu ...! Pracownicy chcieli, czy nie chcieli. Nikt nie pytał! Musieli zostać "ekologami" na użytek Henryka Stokłosy! Stowarzyszenia prześladującego przeciwników smrodu z Farmutilu, które ściga konkurentów Stokłosy! Napuszcza kontrole na małe firmy w Śmiłowie i okolicy. Nie tylko zakłady utylizacyjne, których Stokłosa nie lubi. Poczytaj OŚWIADCZENIA SENATORA STOKŁOSY! Na malutkich usługodawców, którzy w żaden sposób nie są konkurentami Stokłosów, ale którym można utrudnić codzienne życie! Pomawiają sąsiadów o nieetyczne zachowania i nie zgodne z prawem. DLACZEGO! Bo się nie "zaprzyjaźniły" z Heniem?! Żadne kontrole, w żadnych firmach NIGDZIE nie potwierdziły nieprawidłowości! I , co? Chodziło o nękanie nieposłusznych?! NIC Z TEGO NIE WYSZŁO! Inicjatyw a Stowarzyszenia Ekosmrodów Północnej Wielkopolski z Farmutilu prześladująca przeciwników smrodu z zakładów utylizacyjnych Henryka S. ściga konkurentów Stokłosy! Napuszcza kontrole na małe firmy w Śmiłowie i okolicy. Nie tylko na firmy utylizacyjne w Polsce, których Stokłosa BARDZO nie lubi. Poczytaj: OŚWIADCZENIA SENATORA HENRYKA STOKŁOSY w SENACIE! Napuszcz ają kontrole na malutkich usługodawców, którzy w żaden sposób nie są konkurentami Stokłosów, ale którym można utrudnić codzienne życie, bo odważyli się powiedzieć publicznie, że im śmierdzi działalność sobiepańskiego łobuza. Ekosmrody z Farmutilu pomawiają sąsiadów o nieetyczne zachowania i niezgodne z prawem. DLACZEGO! Bo się nie "zaprzyjaźniły" z Heniem?! Żadne kontrole, w żadnych firmach członków SEPZN, NIGDZIE (!) nie potwierdziły nieprawidłowości! I , co?! Chodziło o nękanie nieposłusznych i wrażliwych?! Nie udało się zniszczyć wolnego człowieka!
Dodał: !
Dnia: 2010-05-28 06:39:27 Nie jestem zwolennikiem Stokłosy , ale nie może być tak że ten człowiek jest już osądzony przez dziennikarzy i opinię publiczną. Do wyroku sądu jest niewinny! tak stanowi prawo
Dodał: Temida
Dnia: 2010-05-28 15:53:46 Taki niewinny to on nie jest! Dwa prawomocne wyroki skazujące już ma w swoim dorobku. Teraz oczekuje następnego.
Dodał: Zbyszek z Piły
Dnia: 2010-05-28 17:25:22 Odwalcie się od Pana Stokłosy! To porządny i uczciwy człowiek, dający ludziom prace! A wy tu wszyscy jesteście nieroby i śmiecie!
Dodał: oki
Dnia: 2010-05-28 18:51:40 Z kąd my to znamy!.Męczą człowieka w podeszłym wieku,schorowanego i z życiowym dorobkiem,którym można obdarować wielu biznesmenów o niskej kondycji ich przetsięwzięć.Więc stare powiedzenie którego nie stosuje się...,jest ciągle aktualne.Że -LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ,i do tego jeszcze stara mądrość dla "drapieżnika",-MĄDRY POLAK PO SZKODZIE.
Dodał: Chory?!
Dnia: 2010-05-28 19:58:24 Chory z przerwą na strzelanie! Sąd Okręgowy w Poznaniu zamierzał we wtorek wznowić proces Henryka Stokłosy, jednak go nie wznowił, gdyż oskarżony w procesie korupcyjnym były senator nadal przebywa na zwolnieniu lekarskim. Wcześn iej z powodu choroby biznesmena nie odbyły się też rozprawy zaplanowane pod koniec kwietnia; wówczas Stokłosa przebywał w szpitalu. Zwolnie nie lekarskie nie przeszkodziło mu jednak kilka dni później wziąć udział w 3-Majowym strzelaniu Pilskiego Bractwa Kurkowego,"Tarcza" w Pile.
Dodał: ?
Dnia: 2010-05-28 20:01:26 Dodał: Zbyszek z Piły Dnia: 2010-05-28 17:25:22 --- z jakiej nory wypełzłeś?
Dodał: Krtek
Dnia: 2010-05-28 22:58:54 Kiedy odbędzie bliskie spotkanie z lekarzem sądowym? Czy się zakończy podobnie, jak z szefem Akademii Medycznej w Szczecinie? Meble w gabinecie powinny być przyśrubowane do podłogi?
Dodał: Smutek
Dnia: 2010-05-28 23:24:31 Mam pytanie do Stokłosów: Czy w książce nie należało się pochwalić "ojcowskim" stosunkiem do pracowników? Bicie, zastraszanie, więzienie w garażu, lanie pasem po głowie, obcinanie palca, odstrzelenie nogi, moczenie uwięzionego w klatce, w stawie rybnym w listopadzie(!) człowieka pobitego do nieprzytomności w celu ocucenia i dalszego znęcania się nad nim, katowanie i kopanie do wbicia żeber w płuca i wykończeniu zdrowia - to takie wychowawcze?! O wywożeniu ludzi do lasu, rozbieranie do naga i zmuszanie ich pod groźbą utraty życia przez zastrzelenie, szkoda gadać! Teraz Henryk Stokłosa zaczyna chorować? Ciekawe, dlaczego?
Dodał: ha,ha,ha
Dnia: 2010-05-28 23:25:17 W szponach prawa,ha,ha,ha,ha... . !
Dodał: Ja
Dnia: 2010-05-29 01:52:22 Policja na usługach Stokłosy niewiele miała do powiedzenia. Przez swoich szefów! Nawet wtedy, kiedy ktoś przypadkiem stał się ofiarą ochroniarzy-bandytów zatrudnionych przez firmę Stokłosy. Umorzenia, zaniechania itp. były na porządku dziennym. Panowało bezprawie i chronienie dupy Henryka Stokłosy! Bo, co? Bo senatorek?! Kto wówczas zadał sobie pytanie, czy wolno chronić bandytę i złodzieja tylko dlatego, że został senatorem?! Złoty medal za zasługi dla Policji przyznany Henrykowi Stokłosie, który Stokłosa zainkasował, to była "wdzięczność" niewielkiej części policjantów z KPP w Pile. Za co? Za to, z czym się większość policjantów nigdy nie pogodziła! Z mataczeniem! Większość prawdziwych, uczciwych i mądrych, doskonałych policjantów do dzisiaj się wstydzi, że zostali umoczeni w bagno Stokłosy za sprawą swoich zwierzchników!
Dodał: tylko tyle!
Dnia: 2010-05-29 04:52:13 TN - Myśki 2010-05-29 04:50:29 Jaki z Ciechanowskiego patriota?! Zwykły gnojek! Jako obywatel zakwalifikował się do Stokłosy na wycieraczkę. Do utylizacji moralnej. Są siebie warci.
Dodał: cz'ytacz
Dnia: 2010-05-29 14:28:27 Ja przytoczę takie znane porzekadło"Wolność tomku w swoim domku" i drugie swoje(Z literką "R",na wyłączność do dysponowania tym)Że każdy ma włości na miarę swoich możliwości,-jakże to nasze pasujące do naszej mentalności,noo nieee?.Tylko że Pan Stokłosa budował to jako swój kawałek państewka...Dziwne że ktoś,kto trzymał pieczę nad ogólnospołeczną własnością- wartością,i zajmował się tym z racji sprawowanego urzędu,sprzeniewierz ył się i prawo,na rzecz prywaty,biorąc łapówę i pomagając ominąć prawo,nad którym trzymał pieczę.Mało tego,spokojnie doczekał się"zasłużonej"emery turki".A właściwie za co ta emerytura?.Pan Stokłosa działał dla korzyści własnych,a może i z pobudek patriotycznych...Gdy ż jeśli pomnożyć takich urzędników którzy...,to sumarum sprzeniewierzą wszystko...Ale to nie odnosi się tak dokładnie do meritum tej sprawy.("Oj cz'ytacz nabrechtasz sobie!".A ja już to widzę)
Dodał: JóziekW
Dnia: 2010-05-29 19:34:51 Jak to się dzieje, że jak złapią złodzieja na kradzieży, to od razu "choruje" - najlepiej na serce lub na mózg (znaczy się - nagle robi się ze złodzieja psychiczny). Do zawłaszczania podatków, dawania łapówek itp zdrowy był jak koń.
Dodał: Porzekadła polskie
Dnia: 2010-05-29 19:34:52 " Dodał: cz'ytacz Dnia: 2010-05-29 14:28:27 Ja przytoczę takie znane porzekadło"Wolność tomku w swoim domku" --- Porzekadło brzmi: "Wolnoć Tomku w swoim domku"! Proszę nie przekręcać.
Dodał: cz'ytacz
Dnia: 2010-05-29 19:57:21 W rzeczy samej,naukowo nie badałem tego zagadnienia jak się to pisze i wymawia...I na tytuły naukowe nie liczę pisując tu na forum.Cokolwiek "wolność-wolnoć-woln o ci",można w tym przysłowiu odebrać tak samo i jednoznacznie.Cokolw iek przepraszam docielkiwych za błąd,wynikły w stosowaniu a nie czytywania tego powiedzenia...
Dodał: Hej!!!
Dnia: 2010-05-29 23:27:07 Miły " cz'ytacz"u! Ty wiesz, o co chodzi, dlatego się nie pogniewałeś. Dlatego też "nie całkiem" do Ciebie te uwagi. Do tych młodszych, którzy nie czytają lektur. Pozdrawiam Ciebie cieplutko! Całuski!
Dodał: Heniu, co ty robisz z nami? W
Dnia: 2010-05-29 23:56:51 Poziom "książki" wydanej przez Stokłosów ujawnia ich poziom intelektualny, który dla większości społeczeństwa nie jest niczym nowym. Swój poziom intelektualny i obycie kulturalne oraz szacunek dla wyborców Henryk Stokłosa zaprezentował na spotkaniu ze swoimi sąsiadami w lutym 2004 r. na zebraniu wiejskim w Śmiłowie: "Pańskie gówna, które pan wykicha ze swojego domu, ja muszę je wąchać w swojej oczyszczalni"! Ciekawe w tym fragmencie zwierzeń Henryka Stokłosy jest to, że oczyszczalnia na jego terenie powstała częściowo z naszych, czyli społecznych pieniędzy! Bo jak nazwać kredyt "preferencyjny", jak nie z pieniędzy publicznych?! Najci ekawszy fragment wykorzystania tego kredytu polega na tym, że Henryk Stokłosa dostał kredyt w najcięższych czasach komuny, na oczyszczalnię ścieków dla gminy Kaczory, a za tę forsę wybudował sobie Zakłady Mięsne, które bez oczyszczalni nie miały prawa powstać! Ot, senatorek - kombinatorek! Dyr ektor Śmierdzielni - Soczywko! został za to ukarany wyrokiem sądu na karę pozbawienia wolności w zawiasach. Heniek się wykupił kosztem pracownika?
Dodał: :-)))
Dnia: 2010-05-30 01:50:44 W brukowej ksążczynie Stokłosików ujawnia się "literacki" poziom Marka Barabasza, Dariusza Krupy, Zbysia Noski itd, itp. ekipy redaktorków - "dziennikarzyn Tygodnika Nowego" oraz redaktorka opowieści SF. o Stokłosach pt. "W szponach władzy" i "Porażek wyborczych Henryka Stokłosy". W ostatnim tytule tkwi poważny błąd: zamiast słowa "POrażka... - powinno być słowo: KLĘSKA WYBORCZA HENRYKA STOKŁOSY!... To talna kicha!! Najbard ziej żałosne są "osobiste, związane z nie wyżytym seksem, zwierzenia marzeń" Anny Stokłosy na progu buduaru oraz część zwierzeń Henryka na temat wyposażenia aresztów! Och! Co za wyobraźnia!
Dodał: Mysiek
Dnia: 2010-05-30 02:44:09 Z o powieści Anny Stokłosy wynika, że się napaliła na młodego prokuratora. Dał jej kosza na progu buduaru i sypialki! Bidulka została odtrącona? Dotąd jej amory były skuteczniejsze?! Gr osz, do grosza, złoty do złotego, seks do seksu, bałwanek do bałwanka, motylek, do motylka, pszczółka... i dość tego zakłamanego! ... nie ogłupiajmy się... ciąg dalszy... w bajkach dla dzieci... Dorosłych!
Dodał: cz'ytacz
Dnia: 2010-05-30 14:35:33 No dobra,dobra!OK!.Jeśl i chodzi o śledzenie i relacjonowanie spraw biznesmena z pod Piły.Ale RM,przeoczyło śledzenie rozpraw Mikołaja który zrobił swojej byłej dziewczynie niespodziankę...Więc jak to jest?.Sprawa nie warta śledzenia i podania opinii publicznej?Rozprawa miała odbyć się pod koniec maja.(z tego co orientuję się,za pośrednictwem podanych informacji przez RM!)
Dodał: krótko:
Dnia: 2010-05-31 01:13:29 Jedno jest pewnie: nie choruje na serce. Na serce może chorować wyłącznie ktoś, kto je posiada.
Dodał: xx
Dnia: 2010-05-31 09:24:09 psychiatra by sie przydal
Dodał: ławka oskarżonych
Dnia: 2010-05-31 21:54:34 HS popisał się w sądzie świadectwem lekarskim od psychiatry i do dzisiaj ma czkawkę! Razem, ze swoim papugą!
Dodał: Archiwum ZSRR
Dnia: 2010-06-01 21:58:46 Chłopak, który stracił palec wskazujący nie był pracownikiem Stokłosy. Był mieszkańcem wsi Hanki, skończył właśnie wtedy 18 lat i podstawówkę zaliczył. Został okaleczony prewencyjnie, żeby inni ze tej wsi i okolic wybili sobie z głowy jakieś wyprawy do nieczynnej gorzelni kupionej przez Stokłosę za 50 groszy na raty z odłożeniem płatności do usranej śmierci. Tam się żyje w ciągłym strachu o życie właśnie. Według Putina są trzy sposoby oddziaływania na człowieka: wódka, szantaż, groźba zabicia. Heniek korzysta z trzeciej.
Dodał: ...
Dnia: 2010-06-02 21:53:09 z innych też.
Dodał: Mia
Dnia: 2010-06-04 22:05:05 Czy zbadano już na co choruje nasz pieszczoszek? Moim zdaniem, na chciwość. To go nie zwalnia na zasiadanie na ławie oskarżonych.
Dodał: Ot, co!
Dnia: 2010-06-04 23:50:47 Pani pyta Jasia: - Dlaczego smród piszemy przez ó. A Jasiu odpowiada: - Żeby się nie wydostał.
Dodał: zoolog
Dnia: 2010-06-05 22:41:53 ale ryj wredny ma ten gad!
Dodał: Smutek
Dnia: 2010-06-06 00:25:01 Nie mów o nim gad! To jest mały nieszczęśliwy człowieczek. Chciał być wielki, a został pospolitym przestępcą. Nieszczęśnik, któremu pomyliły się wartości życiowe i moralne. Na dodatek trafił na babę pozbawioną czci i wiary. Tak wynika z lektury książki o Stokłosach oraz Tygodnika Nowego.
Dodał: Komentarz w TN
Dnia: 2010-06-06 02:18:06 Maniek 2010-06-04 09:54:31 Czy ciebie główka nie boli, bo cię uciska na mózg propaganda Henia Stokłosy? --------- -------------------- --------- Stokłos a, biedny, smutny facet, podał do sądu nie tylko mnie (dwa procesy ze mną przegrał!!), ale wielu moich przyjaciół! I co mu z tego wyszło? PRZEGRAŁ! WSZYSTKIE PROCESY! ZAPŁACIŁ ODSZKODOWANIA! Równ ież przegrali procesy sądowe jego klakierzy z Tygodnika Nowego! Następne procesy się nadal toczą! Heniek ma przegwizdane!
Dodał: pik
Dnia: 2010-06-06 12:16:37 a jak z Blumonem? kiedey tego małego człowieczka zbadają? stary dziad ,paralityk!
Dodał: zbig.
Dnia: 2010-06-06 16:51:21 blomon,kaczorski Breżniew,ledwo już łazi tym swoim kaczym chodem,czas go rozliczyć,zanim "wykorkuje",zresztą rudawy stefek i inni też już powinni składać zeznania i....
Dodał: abc prawa i moralności
Dnia: 2010-06-07 10:24:33 Dziwę się sędziom prowadzącym sparwę, żę od razu po pierwszym zwolneniu nie kazali przebadać tego przewlacza, cwaniaka prze3z biegłych sądowych??? A po stwierdzeniu fałszu Sąd z urzędu powinien założyć sprawę karną tym lekarzom, którzy wystawiają fałszywe zwolnienia! TYLKO ŻE TO CO NAPISAŁEM TO JEST TAK JAK POWINNO BYĆ ŻYCIU I NORMALNYM KRAJU LECZ PRZEKUPNI SEDZIOWIE W ZMOWIE Z KOLEJNĄ MAFIA LEKARZY BĘDĄ WSZYSTKO ROBILI ABY TEN PRZESTĘPCA NIE POSZEDŁ DO WIĘZIENIA!
Dodał: Jolanta Koper
Dnia: 2010-06-08 00:42:02 "Szczególnie, kiedy stwierdzenia przypisują złe intencje, działanie w złej wierze, a opinie autorów, które z natury rzeczy mogą być krytykowane. Taki gest byłby przejawem dobrego wychowania. Ale do tego trzeba mieć klasę, a tej Stokłosom i Nosce brak, co jest oczywistością. Skup my się na konkretach. Anna Stokłosa na stronie 42 donosi o dwóch aktywistkach stowarzyszenia, czy ruchu przeciw bezradności, które przyjechały namawiać do wypowiadania złych ocen o Henryku Stoskłosie. Te osoby przyjechały - jak donosi Stokłosowa - znienacka do zahukanego mieszkańca wsi. Naiwny infantylizm tej myśli jest widoczny jak na dłoni, kiedy się przypomni, że parę wierszy dalej Stokłosowa przechwala się o dokonaniu nagrania rozmowy Krystyny Lemanowicz i Jolanty Koper z Sylwestrem M. Zachodzi pytanie: kto tu co robił znienacka?". Była m tam. Rozmawiałam z Sylwestrem Mittmannem, który trząsł się jak galareta! Razem z Krystyną Lemanowicz byłyśmy niepomiernie zdumione zachowaniem pana Mittmanna! Rok później jeszcze raz rozmawiałyśmy z tym panem. Mamy nagranie tej rozmowy. Pan Mittmann opowiedział, jak został zmuszony do nagrania spotkania z nami. Kto, jak i kiedy go zmusił do nagrania. Nasza cała pierwsza rozmowa została nagrana, zmanipulowana, sfałszowana, okrojona z wielu wypowiedzi po to, żeby zafałszować treść wypowiedzi i wykorzystać przez Stokłosów w Tygodniku Nowym oraz w Radiu STO. Stokłosowie do dzisiaj nie wiedzą, o powtórnej rozmowie pana Sylwestra Mittmanna ze mną i Krysią Lemanowicz. A dokument jest!
Dodał: jaś
Dnia: 2010-06-08 23:12:57 Henas, masz przegwizdane!!
Dodał: 007
Dnia: 2010-06-09 07:26:25 Nie cieszcie się przedwcześnie.Heniek szuka dojścia do "wymiaru sprawiedliwosci" i jeszcze może sprawę wygrać.
Dodał: zbig.
Dnia: 2010-06-09 11:01:55 ...dojście do wymiaru sprawiedliwości jest proste,po schodach na salę,potem do kibitki,z kibitki do celi,z celi na spacerniak...itd.A tego typa powinien zbadać lekarz,zanim oddadzą go katu...
Dodał: o
Dnia: 2010-06-09 11:55:25 ciekawe czy Blumon i Stefcio trzęsie portami!:)
Dodał: art.201
Dnia: 2010-06-09 16:01:59 w ich wieku cali się trzęsą tzw.Parkinson,trzęsa wka rąk od grabienia z publicznej kasy.
Dodał: Obserwator
Dnia: 2010-06-11 00:41:33 Z obserwacji aktywności osób obrażających ekologów na stronach forum Tygodnika Nowego wnioskuję, że Stokłosa zaczął się bać.
Dodał: temida
Dnia: 2010-06-11 22:26:00 "Surowa kara" 12 lat więzienia dla Grzegorza Żemka za aferę Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego oraz oszustwa z lat 90. Wyrok został zatwierdzony dziś przez Sąd Apelacyjny w Warszawie. Nawet 200 mln zdefraudowanych złotych oraz liczni udziałowcy i opłaceni „przyjaciele&# 8221; nie uchronili go od kary. - Henryku, jak widać młyny sprawiedliwości mielą bardzo, bardzo powoli, ale skutecznie. Do celi trafisz – jak cię uzdrowią biegli – dopiero za jakieś dwa lata. Jednak jak widzimy z przykładu i uwzględniając, że dodatkowo korumpowałeś, poniżałeś i biłeś ludzi, trafisz na kolejne 10 lat. Czy zdążysz zmazać winy? I to wszystko przez chciwość, bezczelność oraz butę, a co najistotniejsze głupią żonę. Czy warto było ???
Dodał: nosek
Dnia: 2010-06-12 08:50:34 11.06.2010 GODZ.23 SMRÓD I FETOR STRASZNY W NOSIE KRĘCIŁ I NIE MOŻNA BYŁO SPAC WSCHODNIĄ STRONE OD TEGO PRZEKLĘTEGO ZAKŁADU ----ŻYCZĘ STOKŁPSĄ ABY RESZTĘ ZYCIA SPĘDZILI W NAJBARDZIEJ ŚMIERDZĄCYM PIERDLU W POLSCE
Dodał: p
Dnia: 2010-06-12 13:54:25 16 czerwca jest sesja Rady Gminy Kaczory-uroczysta połaczona z Dniem Samorządowca ,pewno Heniowi wręczą kwiaty w podziękowaniu za wkład wniesiony w naszą gminę:)
Dodał: PeterSik
Dnia: 2010-06-13 00:10:39 Wiecie, co? Jak tak czytam w Waszych komentarzach, jakim to straszliwym potworem jest Henryk S., to zachodzę w głowę, jakim cudem taki ponury krwiożerca mógł zostać senatorem - i to kilka razy?:)No, to co - sam się tak wybierał, czy może każdemu wyborcy groził śmiercią lub kalectwem? Stuknijcie się w głowę - w naszej Ojczyźnie jest wielu gorszych od "Henia"
Dodał: PeterSik
Dnia: 2010-06-13 00:11:15 Wiecie, co? Jak tak czytam w Waszych komentarzach, jakim to straszliwym potworem jest Henryk S., to zachodzę w głowę, jakim cudem taki ponury krwiożerca mógł zostać senatorem - i to kilka razy?:)No, to co - sam się tak wybierał, czy może każdemu wyborcy groził śmiercią lub kalectwem? Stuknijcie się w głowę - w naszej Ojczyźnie jest wielu gorszych od "Henia"
Dodał: m,
Dnia: 2010-06-13 10:19:58 12.06.2010 godz.23 znowu potworny fetor niech ten cholerny zakład szlag trafi
Dodał: lop
Dnia: 2010-06-13 10:22:27 dzisiejsza noc zasmrodzona przez czlowieka z sercem spac nie mozna czlowiek jest ubezwłasnowolniony przez smrody z zakladow HS
Dodał: Zbigniew N. z Piły
Dnia: 2010-06-14 19:44:08 Odwalcie się od Pana Stokłosy! To porządny i uczciwy człowiek i bardzo chory.
Dodał: Sumienie
Dnia: 2010-06-15 23:21:34 Kolejny termin rozpraw Henryka Stokłosy został przełożony. 15, 16, 17 czerwca. Do kiedy? "Sąd daje się zmanipulować? Hen iek zawsze był tchórzem. Najbardziej bał się tych, których nie mógł przekupić lub zaszantażować. Albo zniewolić, upodlić, nalać pasem po głowie i zamknąć w garażu. O wywożonych do lasu przez najemników HS i bezbronnych ludzi kopiących sobie groby pod groźbą użycia broni palnej już nie wspomnę! Ani o okaleczonych lub pozbawionych życia. Teraz pytanie: NA CO JEST CHORY STOKŁOSA??? Na bezradność?! Czy wyrzuty sumienia? Raczej nie sumienie! To jest coś, czego ten człowiek pewnie nie ma i nie rozumie?" Nie czekam na to, bo mam inne priorytety. Wiem, że ostateczna sprawiedliwość dopadnie każdego z nas u kresu życia. Czy HS o tym myśli? Czy sądzi, że jest wieczny? Zastanawia mnie mentalność człowieka, który wie ile w swoim życiu zrobił złego. Kiedy przyjdzie godzina śmierci i rozliczenia się ze swoich dokonań. Nie wobec pokrzywdzonych ludzi, ale wobec siebie samego. Żaden majątek nie ma znaczenia w takiej chwili. Przecież będzie wiedział w ostatniej minucie ile krzywdy i zła wyrządził. I co wtedy? Czy on to rozumie?
Dodał: Strateg
Dnia: 2010-06-16 00:08:45 Stokłosa chorując strategicznie, czeka na wynik wyborów. Na kolesiów Adama Szejnfelda i Marka Borowskiego? Oni mu będą pomagać wywinąć się od odpowiedzialności? W końcu są mu coś winni... Tygodnik Nowy coś dla nich zdziałał w pilskim środowisku. Mieli swoje miejsce na jego stronach. Czyż nie?! O rolniku z Samoobrony, śmiesznym Andrzeju Lepperze, szkoda gadać. Kampania Stokłosy na jego rzecz kilka lat temu, nie przyniosła większych zysków. Tak samo, jak poparcie "Kurwików w oczach" Renaty Beger.
Dodał: OBywatel Kafka
Dnia: 2010-06-16 03:15:51 I co zbadał biegły sadowy? Wysokość konta?!
Dodał: pracownica sklepu firmowego
Dnia: 2010-06-16 16:23:30 a ty m, nie narzekaj na smród w śmiłowie bo aż taki mocny nie jest zamiast szanowac człowieka i popierać to gryziecie rękę która was karmi co by było jak by nie było zakładu 100% alkocholików i złodzieji zamiast uczciwych ludzi którzy pracuja byście gówno mnieli jak by nie pan Henryk Stokłosa ile ludzi ma prace i utrzymanie w cięszkich czasach a każdy ma prawo popełniać błędy nie ma ludzi nie omylnych wiesz dupku tak ze zamknijcie jadaczki i popierajcie chlebodawce zamniast gardzic kims dzięki komu macie wy i wasze rodziny za co żyć pamiętajcie że zaczynał sam budować własnymi rękami i własną krwawicą zakłady i ta potęgę którą ma dzisia powodzenia Panie Henryku pracownica jestem z panem i z pańską małżonka za wami
Dodał: pracownica sklepu firmowego
Dnia: 2010-06-16 18:09:18 a ty m, nie narzekaj na smród w śmiłowie bo aż taki mocny nie jest zamiast szanowac człowieka i popierać to gryziecie rękę która was karmi co by było jak by nie było zakładu 100% alkocholików i złodzieji zamiast uczciwych ludzi którzy pracuja byście gówno mnieli jak by nie pan Henryk Stokłosa ile ludzi ma prace i utrzymanie w cięszkich czasach a każdy ma prawo popełniać błędy nie ma ludzi nie omylnych wiesz dupku tak ze zamknijcie jadaczki i popierajcie chlebodawce zamniast gardzic kims dzięki komu macie wy i wasze rodziny za co żyć pamiętajcie że zaczynał sam budować własnymi rękami i własną krwawicą zakłady i ta potęgę którą ma dzisia powodzenia Panie Henryku pracownica jestem z panem i z pańską małżonka za wami
Dodał: Wolny
Dnia: 2010-06-16 18:50:38 Kiedy ciebie karmi Stokłosa to możesz mu lizać, jak cie to bawi! Mnie facet mierzi, bo nie lubię złodziei i bandytów. Zam Stokłosa coś wybudował, najpierw ukradł piętro. Za to go wylali z partii PZPR i z roboty, gdzie był dyrektorem i prokurator dobrał się do jego dupy. Ty, pracownico, nie rób z przestępcy świętego, bo na głupka wyjdziesz!
Dodał: Osservator
Dnia: 2010-06-17 00:58:29 Heniuś! Znów ciebie boli główka? Jak na wieżowcu w Pile?! Daj se siana! Kto uwierzy w taki kit?!!
Dodał: borys
Dnia: 2010-06-17 01:13:11 Na twoje "wątpliwe" zdrowie!Sumienie 20 10-06-15 23:17:39 "Sąd daje się zmanipulować? Hen iek zawsze był tchórzem. Najbardziej bał się tych, których nie mógł przekupić lub zaszantażować. Albo zniewolić, upodlić, nalać pasem po głowie i zamknąć w garażu. O wywożonych do lasu przez najemników HS i bezbronnych ludzi kopiących sobie groby pod groźbą użycia broni palnej już nie wspomnę! Ani o okaleczonych lub pozbawionych życia. Teraz pytanie: NA CO JEST CHORY STOKŁOSA??? Na bezradność?! Czy wyrzuty sumienia? Raczej nie sumienie! To jest coś, czego ten człowiek pewnie nie ma i nie rozumie?" Nie czekam na to, bo mam inne priorytety. Wiem, że ostateczna sprawiedliwość dopadnie każdego z nas u kresu życia. Czy HS o tym myśli? Czy sądzi, że jest wieczny? Zastanawia mnie mentalność człowieka, który wie ile w swoim życiu zrobił złego. Kiedy przyjdzie godzina śmierci i rozliczenia się ze swoich dokonań. Nie wobec pokrzywdzonych ludzi, ale wobec siebie samego. Żaden majątek nie ma znaczenia w takiej chwili. Przecież będzie wiedział w ostatniej minucie ile krzywdy i zła wyrządził. I co wtedy? Czy on to rozumie?
Dodał: Ciekawostka. Nie koniecznie pr
Dnia: 2010-06-17 01:38:45 Henryk Stokłosa zawsze był chory? Na łeb!? Zawsze na swój wredny, bandycki sposób? Ciekawe, ile osób skrzywił? Osobnym tematem jest cena biegłych! Nie przeszkadzało mu /Henrykowi s./ to w niczym szkodzić pracownikom, społeczności lokalnej, ani robić idiotów z wymiaru sprawiedliwości. Od policjantów KPP w Pile, przez prokuratorów, sędziów w Chodzieży, Pile, ani nawet poprzez sędziów w Poznaniu! Czy "choroba" Stokłosy, to choroba strategiczna?
Dodał: ...???
Dnia: 2010-12-17 01:22:37 Jedna teczka akt przeciwko Stokłosie zaginęła w sądzie w Pile. Została goła okładka. Stokłosa ukradł piętro w hotelu w Margoninie i komuchy go puściły. Gdzie są te komuchy? Kto czyści ślady przestępstw Stokłosy?
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net