f Odwołane imprezy, zalane obiekty : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   03.00 - Pogoda
        02:55:40 | sobota | 29.02.2020 | imieniny: Rufina i Hilarego
 
Odwołane imprezy, zalane obiekty : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-24 12:17

Odwołane imprezy, zalane obiekty

Imprezy sportowe na kaliskim stadionie i torze kolarskim zostały odwołane. Obiekty są zalane. Podtopione są także budynki klubów sportowych przy Wale Matejki.

Woda wyrządziła ogromne straty. Na razie trudno je oszacować, bo obiekty wciąż są pod wodą. Najbardziej ucierpiał Stadion Miejski. To jedyny w Kaliszu obiekt, który ma licencję Polskiego Związku Piłki Nożnej i jedyny, na którym mogły się odbywać rozgrywki z udziałem kibiców.

Całkowicie zalana jest płyta boiska, woda utrzymuje się na wysokość kilkudziesięciu centymetrów. Non stop pracują pompy, ale na razie efekty są niewielkie. Przez kilka najbliższych tygodni nie odbędzie się tam żaden mecz. Zalany jest także tor kolarski, który wyremontowano po powodzi sprzed 13 lat. Woda wdarła się do budynku Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego. Obiekt kilka lat temu przeszedł kapitalny remont.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: FjhAZTzyfUUvKAJW
Dnia: 2011-07-11 04:47:15 What a joy to find someone else who tnihks this way.
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net