f Lewandowski po testach w Dortmundzie : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   03.00 - Pogoda
        02:08:48 | sobota | 29.02.2020 | imieniny: Rufina i Hilarego
 
Lewandowski po testach w Dortmundzie : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-19 19:20

Lewandowski po testach w Dortmundzie

Piłkarz reprezentacji Polski i Lecha Poznań Robert Lewandowski przeszedł testy medyczne w Dortmundzie i jest bliski podpisania kontraktu z tamtejszą Borussią - poinformowała niemiecka agencja prasowa DPA.

Informacja o Lewandowskim pojawiła się przy okazji wiadomości o podpisaniu przez Łukasza Piszczka trzyletniego kontraktu z piątym klubem Bundesligi.

21-letni Lewandowski, król strzelców zakończonego w sobotę sezonu polskiej ekstraklasy, już kilkanaście dni temu uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu z Borussią. Do podpisania umowy brakuje tylko jeszcze porozumienia między klubami. Według niemieckich mediów, Polak będzie kosztował 4,5 mln euro.

Ze stratą Lewandowskiego pogodzony jest trener mistrzów Polski Jacek Zieliński, który we wtorek na naszej antenie potwierdził, że odejście zawodnika jest przesądzone.

W Dortmundzie 20-krotny reprezentant Polski dołączyłby nie tylko do Piszczka, ale i innego kolegi z drużyny narodowej Jakuba Błaszczykowskiego, który występuje w Borussii od 2007 roku.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: Mario
Dnia: 2010-05-19 21:40:37 Szykuje się polska "kolonia" w Dortmundzie... Błaszczykowski, Piszczek, Lewandowski... ponoć jeszcze Obraniak
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net