f Rossini saute - koncert : Aktualno¶ci Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   17.00 - Wiadomo¶ci
        16:36:17 | pi±tek | 27.11.2020 | imieniny: Waleriana i Maksymiliana
 
Rossini saute - koncert : Aktualno¶ci Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
pi±tek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
pi±tek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych DĽwięków
pi±tek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-25 16:51

Rossini saute - koncert

Marcin Sompoliński zapowiada, że będzie to portret Rossiniego saute bez panierki czyli kolejny "Speaking concert" po¶więcony wielkiemu kompozytorowi włoskiemu.

Nie zabraknie filmów przygotowanych przez organizatorów z Pesaro, Bolonii i Sevilli, przepisu na wykwintne potrawy autorstwa Rossiniego – kucharza i obszernych fragmentów z Cyrulika Sewilskiego.

Koncert jak zwykle będzie miał charakter multimedialny. Zostan± pokazane filmy nakręcone przez wykonawców w Pesaro, Bolonii i Sewilli. Wyst±pi± : Iwona Hossa, Piotr Friebe, Andrzej Ogórkiewicz, Łukasz Motkowicz i Szymon Wach oraz orkiestra Collegium F pod dyrekcj± dyrygenta i gospodarza wieczoru Marcina Sompolińskiego.


Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Przed kolejnym "Speaking concert" po¶więconym Rossiniemu Alina Kurczewska rozmawiała z dyrygentem Marcinem Sompolińskim:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

Recenzja koncertu autorstwa Aliny Kurczewskiej:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dĽwiękowych, materiałów filmowych w cało¶ci lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczaj±cy poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prze¶lij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: sufVXRXfulBNLW
Dnia: 2012-06-28 22:12:44 Tak odwiedziłem czeską Prage poraz knoljey coś pieknego i nie chodzi o jakies nowoczesne bloki bo tam ich jak na lekarstwo a co takiego jest wspaniałego a to, że panuje jedna wysokość uliczki są wąskie co daje mozliwość poruszania się tramwajem lub pieszo bez konieczności używania samochodu i tworzy aurę wspf3lnoty przyjaznej enklawy. Nowe inwestycje tak ale z głową z tego co widzę projekt jest nie kompatybilny z zabudową niskich blokf3w z jednej i wierzowcf3w z drugiej jedyne cieszy że coś się dzieje ale no właśnie Są plany żeby zniszczyć kuflewską 6 czyli blaszak też do wymiany no oczywiście się do tego wpisuje inwestycja Myszkowska II może jeszcze pf3jdą dalej i zlikwidują te parkingi ( Tylko Gdzie będziemy Parkować ?? powstaną nowe miejsca bo jest dużo terenu żeby przeorganizować teren pod parkingi tak żeby zostały tereny zielone i miejsca na nowe inwestycje zostawiając przestrzeń ) prowadzące do Teatru Teraz to nie wygląda ale czy pf3źniej będzie, oby były one niższe tak żeby nie zabudowywać istniejącej przestrzeni 4-5 pietrowe budynki są jak najbardziej dopasowane wyższe psują już istniejącą architekturę tak to jest jak urzędy robią co chcą a ekonomia jest nad tym co powinno być na zdrowy rozum o estetyce nie wspomnę ;(
Radio Merkury nie odpowiada za tre¶ć zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegaj±c sobie jednocze¶nie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net