f Dancing Poznań - ruszają zapisy : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   17.00 - Wiadomości
        16:32:40 | piątek | 27.11.2020 | imieniny: Waleriana i Maksymiliana
 
Dancing Poznań - ruszają zapisy : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-14 10:20

Dancing Poznań - ruszają zapisy

"Dancing Poznań"- pod tym wspólnym hasłem od tego roku Polski Teatr Tańca będzie organizował Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego i Festiwal Teatrów Tańca. Tegoroczna edycja ruszy 14 sierpnia, ale już 15 maja rozpoczynają się zapisy uczestników na wybrane techniki taneczne.

Doświadczenie pokazuje, że choć jest ponad 3 tys. miejsc, to na najbardziej oblegane zajęcia trzeba się zapisywać bardzo szybko. Spóźnieni muszą później czekać, aż zwolni się jakieś miejsce. Zapisy odbywają się wyłącznie drogą internetową - zajrzyj: www.ptt-poznan.pl

Uczestnicy warsztatów mogą liczyć na noclegi, opiekę medyczną i rehabilitacyjną, otrzymują także specjalny informator zwany "Tanecznikiem", który zawiera plan zajęć, ważne komunikaty, mapkę poszczególnych obiektów, w których odbywają się zajęcia, wiadomości turystyczne, gastronomiczne, komunikacyjne.

Poza typowymi zajęciami warsztatowymi uczestników czekają wystawy fotografii, cykliczne spotkania "Rozmowy o tańcu" i "Kino non stop" oraz spektakle Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca, który w roku 2010 nosi tytuł "Chopin i jego przyjaciele Inspiracje".

W ramach Festiwalu na trzech scenach zagrają artyści z całego świata, reprezentujący nowy sposób myślenia o tańcu teatralnym. W tym roku uczestnicy Warsztatów będą mięli okazję zobaczyć m.in teatry tańca z Francji, Norwegii, Niemiec i Japonii.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net