f Poznań przed EURO: zgodnie z planem : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   03.00 - Pogoda
        02:58:50 | sobota | 29.02.2020 | imieniny: Rufina i Hilarego
 
Poznań przed EURO: zgodnie z planem : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-14 02:16

Poznań przed EURO: zgodnie z planem

Wizytacja Stadionu Miejskiego, Portu Lotniczego "Ławica" oraz rozmowy z władzami miasta - tak wyglądał krótki, zaledwie trzygodzinny pobyt dyrektora piłkarskich mistrzostw Europy 2012 roku Martina Kallena w Poznaniu. Zapoznał się on m.in. z postępami prac na Stadionie
Miejskim.

"Jest już gotowa konstrukcja zadaszenia, a do końca czerwca zakończymy proces nakładania membrany i montaż oświetlenia. W przyszłym tygodniu zaczynamy też montowanie nowych krzesełek" - opowiadał Kallenowi prezes spółki Euro Poznań 2012 Ryszard Dembiński.

"Jestem pod ogromnym wrażeniem. Byłem na tym stadionie dwa, może dwa i pół roku temu i naprawdę widzę jak wiele się zmieniło" - powiedział Kallen. Podkreślił również, że przygotowania Poznania do Euro 2012 są bardzo zaawansowane i prowadzone w dobrym tempie.

Przed przyjazdem na stadion Szwajcar rozmawiał z władzami miasta o szczegółach organizacji turnieju. "Poznaliśmy wstępne plany marketingowe ze strony UEFA, a także jak będzie wyglądać dystrybucja biletów czy sprzedaż praw telewizyjnych na świecie" - wyjaśnił prezydent Poznania Ryszard Grobelny. Rozmawiano też o kwestiach wolontariatu, pracy mediów, a także organizacji wolnego czasu dla kibiców.

foto: Adam Michalkiewicz


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: lecholis
Dnia: 2010-05-14 13:13:51 Tylko Lech Poznan gwarancja jakości polskiej pilki na arenie międzynarodowej. I to każdy Polak i zagraniczny piłkarz wie dobrze. . Inne Wisełki , Legiie, to prze..cietnuiaki …I jakis pata..lach z gazety sportowej ( .z Krakowa) pisze ZLE o Lechu , bo mu zal ze jego wiselka pomimo tego ze kupila mecz z legia -nie wygra ligi..Pal...nt. jeden,,,, .....W meczu Legii z wiselka nawet Mucha cieszyl się ze Brozek stzrelim mu 3 gole…fryzjer z Krakowa zadziałał….Ze SWIATA : Lech Poznań znalazł się wśród dziesięciu najlepszych drużyn piłkarskich w rankingu przygotowanym przez dziennikarzy znanego serwisu Goal.com, którzy brali pod uwagę wszystkie mecze w 2010 r. .Dobrze ze nie wydaje pieniędzy na belejakie gazety. ) Cracovia najlepszym przyjacielem Lecha od 50 lat . .Lecholis... .
Dodał: Zdzifko
Dnia: 2010-05-15 15:14:02 Nie rozumiem dlaczego Ławica nie jest już "krytycznie" opóźniona, choć nic się nie w kwestii realizacji inwestycji nie zmieniło?
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net