f Grand Prix nadal w Lesznie : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   03.00 - Pogoda
        02:54:15 | sobota | 29.02.2020 | imieniny: Rufina i Hilarego
 
Grand Prix nadal w Lesznie : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-13 18:17

Grand Prix nadal w Lesznie

Po pierwszym z turniejów indywidualnych mistrzostw świata na żużlu, który odbył się na stadionie Alfreda Smoczyka, władze Unii Leszno nie wykluczały możliwości odsprzedania praw do zorganizowaniu Grand Prix w przyszłym roku innemu klubowi.

Dyrektor zarządzający klubu Ireneusz Igielski argumentował, że ten najważniejszy na świecie żużlowy turniej po prostu spowszedniał już leszczyńskim kibicom. Przypomniał, że w ciągu ostatnich trzech latach w Lesznie odbyło się aż osiem światowych imprez w tej dyscyplinie sportu.

Jednak prezes leszczyńskiego klubu Józef Dworakowski nie pozostawia wątpliwości: mamy podpisane umowy sponsorskie na 3 lata (tak jak umowa na organizację Grand Prix), więc Grand Prix pozostaje. Tak więc najlepsi żużlowcy na świecie będą walczyć na stadionie Alfreda Smoczyka jeszcze w 2011 i 2012 roku.

Józef Dworakowski dodał też, że Grand Prix przy dobrej pracy i włożonym wysiłku - zawsze jest imprezą dochodową.

foto: Jacek Marciniak
Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Jeszcze przez najbliższe dwa lata w Wielkopolsce na pewno będzie można obejrzeć żużel na najwyższym światowym poziomie - relacja Jacka Marciniaka:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net