f Lechici w kadrze Smudy : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   03.00 - Pogoda
        02:27:37 | sobota | 29.02.2020 | imieniny: Rufina i Hilarego
 
Lechici w kadrze Smudy : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-12 23:23

Lechici w kadrze Smudy

Trzech piłkarzy poznańskiego Lecha w reprezentacji Polski. Na trzy najbliższe mecze towarzyskie trener Franciszek Smuda powołał Grzegorz Wojtkowiaka, Sławomira Peszkę i Roberta Lewandowskiego.

Ponadto Seweryn Gancarczyk i Tomasz Bandrowski znaleźli się na liście rezerwowej i będą do dyspozycji selekcjonera, gdyby któryś z podstawowych kadrowiczów nie mógł stawić się na zgrupowaniu. Biało-czerwoni 29 maja zagrają z Finlandią w Kielcach, 2 czerwca zmierzą
się w Austrii z Serbią, a 8 czerwca z Hiszpanią w Murcji.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: Lecholis
Dnia: 2010-05-14 11:42:34 Tylko Lech Poznan gwarancja jakości polskiej pilki na arenie miedzynarodowej. I to każdy Polak i zagraniczny pilkarz wie dobrze. . Inne wiselki , Legiie, to cieniasy ……I jakis patalach z gazety sportowej ( p.sport.z Krakowa) pisze ZLE o Lechu , bo mu zal ze jego wiselka pomimo tego ze kupila mecz z legia -nie wygra ligi..Pal...nt. jeden,,,, .....Lech Poznań znalazł się wśród dziesięciu najlepszych drużyn piłkarskich w rankingu przygotowanym przez dziennikarzy znanego serwisu Goal.com, którzy brali pod uwagę wszystkie mecze w 2010 r. ..Lecholis...
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net