f Poznań biegał wokół Malty : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   03.00 - Pogoda
        02:22:43 | sobota | 29.02.2020 | imieniny: Rufina i Hilarego
 
Poznań biegał wokół Malty : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-11 20:09

Poznań biegał wokół Malty

Około stu osób pobiegło w sobotę wokół Jeziora Maltańskiego - przyłączając się tym samym do akcji "Gazety Wyborczej" - "Polska biega".

Na starcie stanęły całego rodziny, amatorzy i wytrawni biegacze. Do pokonania mieli nieco ponad pięć kilometrów.

Łukasz Górski z POSiR-u mówi, że chętnych do biegania w Poznaniu jest coraz więcej, wiek nie ma znaczenia. W Poznaniu bieg rozpoczął się od rozgrzewki. Pokonanie trasy zajęło biegaczom około pół godziny. Byli wśród nich stali uczestnicy poznańskich biegów, także maratonów, ale byli też startujący w masowej imprezie biegowej po raz pierwszy.

Razem z biegaczami trasę pokonała grupa dzieci na rowerach, rolkach i hulajnogach.foto: Magdalena Konieczna


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: JanK
Dnia: 2010-05-11 13:03:41 Ja ( 50 lat ) biegam i ćwiczę na co dzień i sie nie chwaliłem .Nie potrzebuje żądnej zachęty ze strony mediów Dziwie się ludziom którzy do wszystkiego potrzebują zachęty ze strony mediów ,itp. Sami nie potrafiła już niczego . Jak nie zobaczą (w telewizji ), nie usłyszą (w radio) , nie przeczytają (w prasie. ) . Ja ( 50 lat) mam taka „kondycje̶ 1; ze młodzi siadają przy mnie . W gorach ide jak czołg, na baletach tańczę jak inni już popadali. W sporcie gram jak inni (w tym młodzi ) „spuchli” ; .już . Ludzie co się z wami dzieje ? Ruszcie tyłki z foteli i nie jedzcie do WC samochodem …..JanK
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net