f Sędzia piłkarski stanie przed sądem : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   03.00 - Pogoda
        02:59:43 | sobota | 29.02.2020 | imieniny: Rufina i Hilarego
 
Sędzia piłkarski stanie przed sądem : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-06 16:56

Sędzia piłkarski stanie przed sądem

Zmienił wynik meczu i za to stanie przed sądem. 19-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego w październiku ub. roku był sędzią w meczu piłki nożnej w ramach rozgrywek miejscowej klasy B. Kaliska prokuratura zakończyła śledztwo. Nieuczciwemu arbitrowi grozi do 5 lat więzienia.

Według śledczych, sfałszował sprawozdanie sędziowskie odnośnie wyniku meczu wpisując niezgodnie z rzeczywistością dwupunktowe zwycięstwo zespołu gości podczas gdy faktycznie mecz zakończył się remisem (0:0). Razem z nim na ławie oskarżonych zasiądzie 23-letni mieszkaniec powiatu pleszewskiego, piłkarz jednej z drużyn. Jemu prokuratura zarzuca nakłonienie sędziego do sfałszowania wyniku meczu w sprawozdaniu. Zawiadomienie o przestępstwie złożył Kaliski Okręgowy Związek Piłki Nożnej.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: hetman
Dnia: 2010-05-07 11:09:16 Jakoś mnie to nie dziwi. Tak jest na każdym poziomie .Zmieniają się tylko stawki.
Dodał: redaktor
Dnia: 2010-05-07 12:14:13 Hetman tak jest wszędzie,a nie tylko w sporcie.Więc nie ma czemu się dziwić.
Dodał: Kowal
Dnia: 2010-05-07 15:25:06 PKP SA to największe DZIADY w obecnej Polsce- po przekształceniach . Nie odpowiadają ( finansowo i inne ) za nic , za to biorą duuuza kasę za niby obsługę .Prezesi „fikcyjnych"sp olek PKP -które nic nie robią zarabiają po 20- 30 tys.zl./m-c. . I Ja prywaciarz podatnik place duże podatki na tych „ obibokow”. Znam osobiście takich cwaniaczków z PKP ( spółek typu Carco i inne ). Chwalą Sie na naszych spotkaniach gdzie to nie byli-nie balowali – stac ich finansowo na wiele oczywiście za kasę podatników. PYTAM się -kiedy wreszcie ktoś z Rządu weźmie się za tych obibokow-cwaniakow ,,którzy przep….ja nasza kase.. śmiejąc się nam w twarz. ,Za te przestoje powinni prezesi-dyrektorzy tych spółek płacić KARY ze swojej kieszeni - kasy –to byłaby sprawiedliwość - Może wtedy by się cwaniaczki PKP obudzili , a tak maja to gdzieś –kasa leci całym strumieniem . .. Tak samo zaczyna dziać się na poczcie polskiej –chociaż ci maja w kraju duża konkurencje jako kurierzy – wtedy SA grzeczni i nie matacza. … Tylko KONKURENCJA również w PKP gwarancja rozwoju i normalnego działania. ……… ;..Kowal
Dodał: hetman
Dnia: 2010-05-07 15:30:29 Niestety masz rację redaktorze...
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net