f Kalisz: Ostatnie bilety na 50. KST : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   15.45 - Obywatel Gzik donosi - felieton satyryczny
        15:26:49 | piątek | 27.11.2020 | imieniny: Waleriana i Maksymiliana
 
Kalisz: Ostatnie bilety na 50. KST : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-07 12:46

Kalisz: Ostatnie bilety na 50. KST

Mimo wysokich cen, to bilety na 50. Kaliskie Spotkania Teatralne w większości już zostały sprzedane. W tym roku na festiwalu wystąpi 14 teatrów z całej Polski m.in Stary Teatr i Teatr Stu z Krakowa, Warszawski Teatr Ateneum i Teatr Współczesny oraz Teatr Polski z Wrocławia i Jaracza z Łodzi

- Bilety sprzedają się dobrze. Są jeszcze bilety w sprzedaży, ale najlepsze miejsca są wyprzedane. Trylogia Teatru Starego z Krakowa cieszy się niesamowitym powodzeniem, mimo że bilety kosztują 140 zł. Już 1,5 miesiąca temu ludzie robili rezerwacje - mówi Anna Przespolewska z Biura Organizacji Widowni Kaliskiego teatru:

Bilet na spektakl inauguracyjny czyli "Między nami dobrze jest" Doroty Masłowskiej w reż Grzegorza Jarzyny kosztuje 160 zł. Średnio, za bilet na jeden festiwalowy spektakl trzeba zapłacić 100 zł. W sprzedaży jest jeszcze około 200 miejsc. 50. Kaliskie Spotkania Teatralne rozpoczynają się w sobotę.UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: Kowal
Dnia: 2010-05-07 15:07:02 Po POPRAWCE….. PKP SA to największe DZIADY w obecnej Polsce- po przekształceniach . Nie odpowiadają ( finansowo i inne ) za nic , za to biorą duuuza kasę za niby obsługę .Prezesi „fikcyjnych"sp olek PKP -które nic nie robią zarabiają po 20- 30 tys.zl./m-c. . I Ja prywaciarz podatnik place duże podatki na tych „ obibokow”. Znam osobiście takich cwaniaczków z PKP ( spółek typu Carco i inne ). Chwalą Sie na naszych spotkaniach gdzie to nie byli-nie balowali – stac ich finansowo na wiele oczywiście za kasę podatników. PYTAM się -kiedy wreszcie ktoś z Rządu weźmie się za tych obibokow-cwaniakow ,,którzy przep….ja nasza kase.. śmiejąc się nam w twarz. ,Za te przestoje powinni prezesi-dyrektorzy tych spółek płacić KARY ze swojej kieszeni - kasy –to byłaby sprawiedliwość - Może wtedy by się cwaniaczki PKP obudzili , a tak maja to gdzieś –kasa leci całym strumieniem . .. Tak samo zaczyna dziać się na poczcie polskiej –chociaż ci maja w kraju duża konkurencje jako kurierzy – wtedy SA grzeczni i nie matacza. … Tylko KONKURENCJA również w PKP gwarancja rozwoju i normalnego działania. ……… ;..Kowal
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net