f Kibice Lecha rozmawiali z Gazetą : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   06.00 - Wiadomości
        05:49:03 | środa | 26.02.2020 | imieniny: Mirosława i Aleksandra
 
Kibice Lecha rozmawiali z Gazetą : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-04-27 23:47

Kibice Lecha rozmawiali z Gazetą

Medialny wizerunek kibiców i bezpieczeństwo na trybunach - to tematy konferencji, która odbyła się w gmachu poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Wzięli w niej udział m.in. przedstawiciele środowisk piłkarskich, kibicowskich i medialnych.
Sporą część spotkania zdominowała jednak dyskusja o konflikcie sympatyków Lecha Poznań z "Gazetą Wyborczą".

Przypomnijmy, że chodziło o cykl artykułów, które zdaniem kibiców "Kolejorza" szkalowały dobre imię ich oraz klubu. Lech zerwał po nich umowę patronacką z Gazetą, a kibice rozpoczęli prasowy bojkot. Czy podczas dzisiejszej konferencji udało się zbliżyć stanowiska obu stron? Warszawski dziennikarz Gazety Jacek Sarzało uważa, że tak. Z przebiegu dyskusji zadowolony był także reprezentujący Stowarzyszenie Kibiców "Wiara Lecha" - Jarosław Pucek.

Podczas konferencji dyskutowano także o różnych koncepcjach współpracy klubów z kibicami. Gościem specjalnym był członek zarządu klubu Legia Warszawa - Jarosław Ostrowski.Słuchaj teraz: (kliknij i chwilę poczekaj)

Na konferencji naukowej poświęconej różnym aspektom kibicowania był Wojciech Bernard:
 
Pobierz plik | Odtwórz plik:    

UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: logotyp
Dnia: 2010-04-27 22:23:44 Pan "redachtór" z Wyborczej nadal brnie w to samo, mówiąc że mieli rację i mieli plany. Czyli nie widzi w tym co się ukazało na szpaltach nic zdrożnego. Czyli bojktot kibicowski jest nadal potrzebny. Żeby dotarło do Wawy, że są "karani" za coś złego co zrobili, a nie za to że są Wyborczą czy TVN-em.
Dodał: lij...
Dnia: 2010-04-28 11:07:47 następna manipulacja, ten radaktor Sazało (przeprasam ale seplenię:), nie widzi co się stało, dla niego wszystko jest ok, otóż nie jest ok. Jak ten dzikus śmie przyrównywać trzy dni milczenia drugiej strony w sprawie "łówców skór" do tego jak po Lechu jeżdżą od prawie 2. lat (a sporadycznie od zawsze). Jeśli skulicie ogon (Wiara Lecha) i dacie się ugłaskać za frajer, ładne uśmiechy i poklepywanie po ramieniu to stracicie u kibiców (min mnie) pieniądze za zakup gadżetów. Zdenerwowała mnie ta nędza ze wschodu, on nie przyjmuje do wiadomości naszych racji czyli etyki cywilizowanego świata.
Dodał: lato
Dnia: 2010-04-29 13:12:04 Możecie krztyczeć ile wlezie. I tak stołeczny klub CWKS LEGIA będzie mistrzem !
Dodał: PyWfimRmfrBlV
Dnia: 2011-06-26 16:42:57 Yup, that'll do it. You have my appericatoin.
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net