f Upowszechniają film - są nominowani : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   17.00 - Wiadomości
        16:33:44 | piątek | 27.11.2020 | imieniny: Waleriana i Maksymiliana
 
Upowszechniają film - są nominowani : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-04-22 19:30

Upowszechniają film - są nominowani

Poznańskie instytucje i wydarzenia - nominowane do nagród Polskiego Instytutu Filmowej. To wyróżnienia przyznawane osobom i instytucjom, które najbardziej przyczyniają się do rozwoju, promocji i upowszechniania kultury filmowej w Polsce. W kategorii "Podmiot prowadzący kino" nominacje otrzymało kino Muza prowadzone przez Estradę Poznańską.

Festiwal Filmów Młodego Widza Ale kino! zgłoszony w kategorii "Edukacja młodego widza". Wśród nominacji dla dyskusyjnych klubów filmowych jest poznański DKF Klatka z Centrum Kultury Zamek.

Nagrody są przyznawane w sumie w 12 kategoriach. Kandydatów zgłaszają instytucje kultury, szkoły filmowe, władze samorządowe, instytucje pozarządowe związane z kulturą i inne podmioty działające w sektorze kultury. Na podstawie przesłanych zgłoszeń laureatów wybiera 11-osobowa kapituła złożona z przedstawicieli branży filmowej.

Wręczenie statuetek - w maju podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Laureaci nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej otrzymają też po 10 tys. złotych nagrody pieniężnej.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net