f Made in Poznań - noc : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   16.10 - Kalejdoskop Wielkopolski - magazyn publicystyczny
        16:10:26 | piątek | 27.11.2020 | imieniny: Waleriana i Maksymiliana
 
Made in Poznań - noc : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-04-20 09:55

Made in Poznań - noc

Przełożone z powodu żałoby narodowej festiwalowe wydarzenia "madeinpoznań.org-noc" wracają w tym tygodniu. To prezentacja niezależnych zespołów i artystów tworzących poznańską kulturę.

Zrzeszenie niezależnych twórców madeinpoznan.org powstało trzy lata temu, a dziś jest silną federacją. W festiwalu medainpoznan.org-noc bierze udział 150 artystów, przygotowano 17 wydarzeń.

Festiwal przywrócił Poznaniowi, chociaż tylko na kilka tygodni, kino Amarant. W środę odbędzie się tam premiera spektaklu "Inwazja Według Teatru Porywacze Ciał", spektaklu nawiązującego do horroru z lat 50. Przedstawienie "Inwazja" wiąże się z 18-leciem Teatru Porywacze Ciał.

W niedzielę, w Arsenale, w remontowanych jeszcze pomieszczeniach po restauracji Kresowa, odbędzie się koncert muzyki teatralnej. Festiwal madeinpoznan.org-noc potrwa do 5 czerwca.

Więcej o festiwalu na stronie: www.madeinpoznan.org


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net