f Lekcje WF-u także po szkole! : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   03.00 - Pogoda
        02:59:21 | sobota | 29.02.2020 | imieniny: Rufina i Hilarego
 
Lekcje WF-u także po szkole! : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-15 09:49

Lekcje WF-u także po szkole!

30 trenerów osiedlowych rozpocznie w tym tygodniu pracę z poznańskimi dziećmi i młodzieżą. Poprowadzą popołudniowe zajęcia w szkolnych salach gimnastycznych i na boiskach. Treningi będą bezpłatne, organizuje je miasto, a koordynatorem programu jest Tomasz Wudarski z poznańskiej AWF.

- Królują gry zespołowe, głównie piłka nożna, bo dzieci i młodzież w to chcą najbardziej grać. Jednak zadaniem trenera jest to, by takie zajęcia były jak najbardziej zróżnicowane. Oprócz zajęć na boisku możliwe są wyjścia np. na bowling, wycieczki rowerowe. Jeżeli zainteresowanie jest duże, trener może podzielić uczestników na grupy, np. według wieku, zainteresowania czy płeć by do każdego dotrzeć.

Więcej informacji, w tym spis szkół, w których odbywać się będą zajęcia, można znaleźć na stronie www.trener.awf.poznan.pl.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net