f Wiara Lecha chce sprostowań : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   23.00 - Wiadomości
        22:32:23 | piątek | 03.04.2020 | imieniny: Ryszarda i Pankracego
 
Wiara Lecha chce sprostowań : Aktualności Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


Prześlij ten artykuł:

Adresat email
Tresc dodatkowego opisu
Podpis  dodano: 2010-05-14 09:58

Wiara Lecha chce sprostowań

Stowarzyszenie kibiców Wiara Lecha domaga się sprostowania nieprawdziwych informacji, które - zdaniem kibiców - pojawiły się w ostatnich artykułach na łamach "Gazety Wyborczej" oraz "Rzeczpospolitej". W wydanym oświadczeniu wyszczególniono osiem konkretnych elementów, w których autorzy prasowych materiałów mijają się z prawdą.

Wiara Lecha podkreśla między innymi, że żadna z 16 osób zatrzymanych jakiś czas temu przez CBŚ nie jest i nigdy nie była członkiem stowarzyszenia. Poza tym nikomu z jej przedstawicieli, w żadnym postępowaniu nie zarzuca się handlu narkotykami.

Zarząd Wiary Lecha zwrócił się do redakcji Gazety Wyborczej oraz Rzeczpospolitej z prośbą o sprostowanie wskazanych nieprawdziwych informacji. W przypadku braku pozytywnej reakcji kibice Kolejorza chcą wystąpić na drogę sądową przeciwko autorom i wydawcom publikacji.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: tatar i tussipet
Dnia: 2010-04-03 11:13:20 Odszczekają wszystko po wyrokach sądowych, sami z siebie nie przeproszą za te kłamstwa bo pisali je z pełną premedytacją.
Dodał: dżon
Dnia: 2010-04-03 11:51:53 Nie wiem, czy dobrze czuję ten klimat, ale napiszę, co zauważam. Warszawce nie wypalił pomysł ze stadionem pełnym elokwentnych panów w garniturach, wysztafirowanych kobitek z pudrem i lusterkiem, no - ewentualnie dzieckiem przy boku. To są źli. Poznań pokazał, że można inaczej. Że kibol może mieć bluzę, kaptur, że nie trzeba od niego dostać w pysk. Pokazał jeszcze, że można iść uporządkować groby Powstańców, co już wprawiło w osłupienie eleganckich panów. Czyśćcie szeregi, trzymajcie się razem, bo eleganckim sie nie podobacie i będą jeszcze się czepiać. Szacunek.
Dodał: bunia
Dnia: 2010-04-05 08:03:23 Istotnie mam ciepłe miejsce w sercu dla Wiary za Kwaterę na cmentarzu Junikowskim. Jest to miejsce dość szczególnie traktowane przez administrację. Myślę zwłaszcza o tej częśći dalej od pomnika, na przecie grobowców romskich. Tam nawet jeśli pojawi się pan z nożycami to w najlepszym wypadku wdepcze w okolicę to co poobcinał! Gdyby tak jeszcze Wiara śpiewała, w bardziej zrozumiałym i dla starszego pokolenia języku, szczęście byłoby absolutne! Pozdrawiam! I trzymam kciuki za wygranie sprawy!
Dodał: Robert
Dnia: 2010-04-05 11:05:38 Czyli nie wazne kto ma racje, wazne by wygrala Wiara, bo ci kwatere na cmentarzu przyszykowali...
Dodał: maki
Dnia: 2010-04-06 20:10:20 wyborcza ma to już gdzieś, teraz patronuje rozbratowi, a kto nie z nimi tego zniszczy
Dodał: poznaniak
Dnia: 2010-04-06 22:59:49 co to znaczy " mija się z prawdą"? Gazeta Wyborcza-kłamie..pod obnie jak warsiawski Tefałen/TVN Telewizja Taniej Sensacji
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net