f Magiczne drzewo nagrodzone w NY : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   15.45 - Obywatel Gzik donosi - felieton satyryczny
        15:03:58 | piątek | 27.11.2020 | imieniny: Waleriana i Maksymiliana
 
Magiczne drzewo nagrodzone w NY : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-13 11:34

Magiczne drzewo nagrodzone w NY

"Magiczne drzewo" - film kinowy poznańskiego reżysera Andrzeja Maleszki otrzymał główną nagrodę dla filmu fabularnego na
Festiwalu BAMkids w Nowym Yorku. Brooklyn Academy of Music jest jedną z najbardziej cenionych instytucji kulturalnych Nowego Yorku.

"Magiczne drzewo" miało premierę we wrześniu ubiegłego roku.To fantastyczna opowieść o trójce dzieci, które znalazły krzesło spełniające życzenia - dobre i złe...

Jest to kolejne trofeum dla "Magicznego drzewa". Wcześniej film był nagradzany m.in. na międzynarodowych festiwalach filmowych w Chicago, Oulu i Hawanie. Film Maleszki, to pierwszy od wielu lat pełnometrażowy polski film dla dzieci.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net