f M¦'2013 w szybownictwie w Lesznie! : Aktualno¶ci Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   03.00 - Pogoda
        02:24:40 | sobota | 29.02.2020 | imieniny: Rufina i Hilarego
 
M¦'2013 w szybownictwie w Lesznie! : Aktualno¶ci Sport : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
pi±tek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
pi±tek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych DĽwięków
pi±tek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-13 11:37

M¦'2013 w szybownictwie w Lesznie!

Leszno znowu stanie się mekk± ¶wiatowego szybownictwa. W 2013 roku zostan± tam rozegrane Szybowcowe Mistrzostwa ¦wiata juniorów - zadecydowała Międzynarodowa Federacja Lotnicza. W zawodach może wzi±ć udział blisko 100 pilotów.

- Jest to dla Leszna kolejne ważne wyróżnienie. Każde zawody tej rangi s± wyróżnieniem dla o¶rodka i dla aeroklubu, który je organizuje. Dla Leszna to jest szansa by pokazać, że zdolno¶ć do organizowania najbardziej prestiżowych, wielkich imprez. Już musimy zacz±ć przygotowania, m.in. powołać komitet organizacyjny - mówi prezes Aeroklubu Leszczyńskiego Mariusz PoĽniak.

W Lesznie już czterokrotnie były rozgrywane szybowcowe Mistrzostwa ¦wiata, w tym mie¶cie rywalizowali także najlepsi europejscy szybownicy i szybowniczki.UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dĽwiękowych, materiałów filmowych w cało¶ci lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczaj±cy poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prze¶lij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: DPGliFGEYdXznIAlI
Dnia: 2013-03-04 10:48:17 Szacunek dla zawodnikf3w i treenrf3w obu drużyn. Natomiast dla kibicf3w tylko Falubazu. Oprawa gości była niesmaczna i ocierała się o beszczeszczenie symboli religijnych, tak samo jak zaśpiewki w kierunku I łuku. O ile Unia może zdobyć Drużynowego Mistrza Polski, o tyle ich kibice zasługują na palmę pierwszeństwa w kategorii: Słoma z butf3w i krowie łajno . Pora wziąć się za naukę czytania i poczytać trochę o historii, a potem skandować rasistowskie hasła. Ale czego tu wymagać? Szkoda trochę ostatnich 5 gonitw, ale i tak widowisko było jednym z ciekawszych w tym sezonie. Na szczęście widać było duży potencjał drzemiący w juniorach i wolę, walki. Poczekamy do przyszłego sezonu i po przebudowie toru zobaczymy zupełnie nową jakość ścigania na W69. A za tydzień Gaz na całego i walczyć do upadłego!
Radio Merkury nie odpowiada za tre¶ć zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegaj±c sobie jednocze¶nie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net