f BZWBK Press Foto w WSNHID : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   17.00 - Wiadomości
        16:33:15 | piątek | 27.11.2020 | imieniny: Waleriana i Maksymiliana
 
BZWBK Press Foto w WSNHID : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-13 11:35

BZWBK Press Foto w WSNHID

W poznańskiej galerii "2 Pi R" w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w piątek wieczorem odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy BZ WBK Press Foto 2009. Na piątą edycję ogólnopolskiego konkursu fotografii prasowej 325 autorów nadesłało prawie 6 tysięcy zdjęć ilustrujących m.in. wydarzenia społeczne, polityczne i sportowe.

Wśród prezentowanych fotografii jest zdjęcie roku wykonane przez Wojciecha Grzędzińskiego, które przedstawia zrozpaczonego mężczyznę tulącego zwłoki swojego brata, zabitego podczas nalotu rosyjskiego lotnictwa na miasto Gori w Gruzji. Wrażenie na widzach zrobią zapewne fotoreportaże z byłych PGR-ów, czy zakładu dla umysłowo chorych w Szczytnej.

Interesujące są również portrety emerytowanych polskich mistrzów olimpijskich, zdjęcia z wyprawy na Wyspy Wielkanocne gdzie Polacy odkryli aż 320 jaskiń, czy z finałowego meczu żeńskiej koszykówki o Puchar Polski między Lotosem Gdynia a Wisłą Kraków.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net