f Bilety na festiwal w Jarocinie! : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020
  Następne na antenie:
   16.30 - Prognoza pogody
        16:29:47 | piątek | 27.11.2020 | imieniny: Waleriana i Maksymiliana
 
Bilety na festiwal w Jarocinie! : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2020


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-05-13 11:35

Bilety na festiwal w Jarocinie!

Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów na jubileuszową edycję Festiwalu w Jarocinie. Rockowisko odbędzie się w połowie lipca. Pierwszym zespołem, który potwierdził udział w tegorocznym Festiwalu jest amerykańska formacja Gossip.

W tym roku mija 30 rocznica pierwszego Ogólnopolskiego Przeglądu Muzyki Młodej Generacji. Tegoroczne rockowisko będzie więc z jednej strony hołdem złożonym dawnym festiwalom a z drugiej fascynującą prezentacją tego co świeże i ważne na rockowej scenie - zapowiadają organizatorzy.

Do końca czerwca karnet na cały festiwal kosztuje niespełna 100 zł. Później będzie droższy. Rockowisko tradycyjnie potrwa trzy dni. Od 16 do 18 lipca na jarocińskiej scenie pojawią się zarówno legendy polskiej muzyki rockowej jak i najciekawsze nowe polskie zespoły. Bilety już można kupować za pomocą internetu m.in na stronie ticketpro.pl. Wkrótce do sprzedaży trafią także bilety i karnety kolekcjonerskie.

Ekskluzywne zaproszenie dla dwóch osób na jubileuszową edycję festiwalu znalazło swojego nabywcę podczas tegorocznego finału WOŚP. VIP-owskie wejściówki wylicytowali fani rockowiska z Wrocławia. A już za tydzień na ekrany kin wejdzie film o narodzinach rocka w Polsce i jarocińskim festiwalu. Znalazły się na nim barwne wspomnienia kultowych muzyków.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj

Komentarze czytelników:
Dodał: xxx
Dnia: 2010-03-04 19:23:33 Dziwię się, że te bilety już są sprzedawane, skoro znany jest JEDEN zespół, występujący na 3-DNIOWEJ imprezie. I trochę głupio jest kupować bilet na imprezę w ciemno. Co np. będzie jak oprócz Gossip zagrają same kapele podwórkowe? Albo lokalne - jarocińskie kapele?
Dodał: 85.221.160.179
Dnia: 2010-03-05 08:55:27 A co ta impreza ma wspólnego ze "starym" Jarocinem?
Radio Merkury nie odpowiada za treść zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich kasowania w przypadkach ewidentnego naruszenia prawa.
www.kompu.net